Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Z pozdrowieniami dla @MrOmen, który kiedyś na pytanie, co można zrobić na Prochorowce z trzema artami, by uniknąć skillshota z nieba, odpisał: "AKTYWNY SPOT ŚRODKA HURRR".

A także dla wszystkich pozostałych bobów ze swoim 1200 WN8, którzy nie mają pojęcia o grze, a wypowiadają się eksperckim tonem, że artyleria jest całkowicie w porządku i w ogóle nie jest rakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=qkZPIcWNGc4
  • 90
  • Odpowiedz
@Emes91: jechałeś prosto i gość wziął poprawkę. Oglądałem trochę youtuberów i nikt tak jak Ty nie płacze, że dostał od arty, rng mu wylosowało, jest niebieski i wargaming go oszukuje, noobprotection motzno.
Rozumiem, że niedebilne komentarze i wartościowe to tylko te twoje?
  • Odpowiedz
jechałeś prosto i gość wziął poprawkę.


@konradzicho: Ja jebię, tak, przez ostatnie dwie sekundy, skandal, powinienem był wężykiem jechać od początku bitwy xD. Naprawdę się zastanawiałem, czy nie dać inb4 o tym, że ktoś napisze "HURRR ZA MAŁO ZYGZAKÓW, JAKBYŚ SKRĘCIŁ CENTYMETR W LEWO, A NIE W PRAWO, TO BY CIĘ NIE TRAFIL, ALE NOOB", ale naiwnie pomyślałem, że nie znajdzie się taki bałwan xD

Oglądałem trochę youtuberów i nikt tak jak Ty nie płacze, że dostał od
  • Odpowiedz
jechałeś prosto i gość wziął poprawkę.


@konradzicho: serio?XD Już każde #!$%@? ludzie są w stanie wytłumaczyć byleby tylko arta nie była winna.

człowiek > podczłowiek > arciarz > prawnik arciarzy
@Emes91:
  • Odpowiedz
@Emes91: @jos: nie mowie, że arta jest dobra, nie przepadam za nią i też nie raz ich cisnę i wyzywam no i reportuję.
Po prostu jechałeś w linii prostej, jak ktoś nie jest typowym klikaczem to jest w stanie w miare przewidziec gdzie jebnać, żeby trafić.
Też bym się na pewno #!$%@?ł na twoim miejscu @emes , po prostu wydaje mi się, że niebieskiemu graczowi trochę nie
  • Odpowiedz
i masz zerowe pojęcie, a się wypowiadasz


@Emes91: tak na marginesie mógłbyś trochę ograniczyć swoją arogancję, przez taką pyszałkowatość jesteś jeszcze bardziej śmieszny/żałosny.
  • Odpowiedz
Po prostu jechałeś w linii prostej, jak ktoś nie jest typowym klikaczem to jest w stanie w miare przewidziec gdzie jebnać, żeby trafić


@konradzicho: #!$%@?, drugi raz piszę, że jechałem w linii prostej przez ostatnie dwie sekundy i nie rozumiem niby, w jaki sposób zmienia to fakt, że arta to rak i w grze, która dla odmiany nie jest #!$%@?, takie coś nie powinno mieć prawa miejsca. Co, może był gdzie indziej wycelowany, ale swoim karygodnym błędem dałem mu aż dwie sekundy, żeby mógł się wycelować w miejsce, gdzie byłem, do tego stopnia, że nie mam prawa mieć pretensji, że mnie trafił?

niebieskiemu graczowi trochę nie wypada się tak żalić
  • Odpowiedz
w jaki sposób zmienia to fakt, że arta to rak i w grze, która dla odmiany nie jest #!$%@?, takie coś nie powinno mieć prawa miejsca

@Emes91: Tu się zgadzamy.

i mnie próbujesz pouczać

skąd Ty to #!$%@? wziąłeś? po prostu skomentowałem , coś co wrzuciłeś, rozumiesz ideę wrzucania czegoś na mikroblog? Ty wrzucasz, ktoś plusuje, a ktoś komentuje.
Zachowujesz się jak kompletny dzieciak, bo nie potrafisz przyjąć cienia opinii odmiennej od twojej własnej - nawet, jeśli nie
  • Odpowiedz
skąd Ty to #!$%@? wziąłeś?

jechałeś prosto i gość wziął poprawkę. Oglądałem trochę youtuberów i nikt tak jak Ty nie płacze, że dostał od arty, rng mu wylosowało, jest niebieski i wargaming go oszukuje, noobprotection motzno.


@konradzicho: Dokładnie stąd.

po
  • Odpowiedz
@Emes91: stary ty jesteś po prostu jebnięty xD

nie pouczałem Cię tylko wyjaśniłem Ci co się stało, bo najwyraźniej za mało jeszcze zagrałeś, żeby samemu się zorientować ;)

Jestem za usunięciem arty z gry. Uważam, że jest gangreną, która ją toczy i psuje rozgrywkę normalnym graczą. Jeśli możesz to proszę Cię, nie wmawiaj mi, że mam inną
  • Odpowiedz
nie pouczałem Cię tylko wyjaśniłem Ci co się stało, bo najwyraźniej za mało jeszcze zagrałeś, żeby samemu się zorientować ;)


@konradzicho: I proszę bardzo, kolejny przykład aroganckiej wypowiedzi z Twojej strony. I oczywiście nie przeszkadzało Ci to wyrzucać mi arogancję dwa akapity później. Masz swoją hipokryzję.

Jestem za usunięciem arty z gry. Uważam, że jest gangreną, która ją toczy i psuje rozgrywkę normalnym graczą. Jeśli możesz to proszę Cię, nie wmawiaj mi, że mam inną
  • Odpowiedz
Ja jebię, tak, przez ostatnie dwie sekundy


@Emes91: Nie chodzi o te 2 sekundy. Byłeś zaspotowany i chwilę później dałeś się wyspotować w praktycznie w tym samym miejscu, do tego jechałeś dosyć powoli, w jednym kierunku i w miejscu gdzie większość artylerii będzie celowała na początku gry, ponieważ tam pojawią się pierwsze wyświecone cele.

Krótko mówiąc, jest to zajebisty błąd i jeśli zrobiłbyś chociaż kilkanaście gier na wysokotierowej arcie, to
  • Odpowiedz