Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Z pozdrowieniami dla @MrOmen, który kiedyś na pytanie, co można zrobić na Prochorowce z trzema artami, by uniknąć skillshota z nieba, odpisał: "AKTYWNY SPOT ŚRODKA HURRR".

A także dla wszystkich pozostałych bobów ze swoim 1200 WN8, którzy nie mają pojęcia o grze, a wypowiadają się eksperckim tonem, że artyleria jest całkowicie w porządku i w ogóle nie jest rakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=qkZPIcWNGc4
  • 90
jechałeś prosto i gość wziął poprawkę.


@konradzicho: Ja jebię, tak, przez ostatnie dwie sekundy, skandal, powinienem był wężykiem jechać od początku bitwy xD. Naprawdę się zastanawiałem, czy nie dać inb4 o tym, że ktoś napisze "HURRR ZA MAŁO ZYGZAKÓW, JAKBYŚ SKRĘCIŁ CENTYMETR W LEWO, A NIE W PRAWO, TO BY CIĘ NIE TRAFIL, ALE NOOB", ale naiwnie pomyślałem, że nie znajdzie się taki bałwan xD

Oglądałem trochę youtuberów i nikt tak
@Emes91: @jos: nie mowie, że arta jest dobra, nie przepadam za nią i też nie raz ich cisnę i wyzywam no i reportuję.
Po prostu jechałeś w linii prostej, jak ktoś nie jest typowym klikaczem to jest w stanie w miare przewidziec gdzie jebnać, żeby trafić.
Też bym się na pewno #!$%@?ł na twoim miejscu @emes , po prostu wydaje mi się, że niebieskiemu graczowi trochę nie wypada się tak
Po prostu jechałeś w linii prostej, jak ktoś nie jest typowym klikaczem to jest w stanie w miare przewidziec gdzie jebnać, żeby trafić


@konradzicho: #!$%@?, drugi raz piszę, że jechałem w linii prostej przez ostatnie dwie sekundy i nie rozumiem niby, w jaki sposób zmienia to fakt, że arta to rak i w grze, która dla odmiany nie jest #!$%@?, takie coś nie powinno mieć prawa miejsca. Co, może był gdzie
w jaki sposób zmienia to fakt, że arta to rak i w grze, która dla odmiany nie jest #!$%@?, takie coś nie powinno mieć prawa miejsca

@Emes91: Tu się zgadzamy.

i mnie próbujesz pouczać

skąd Ty to #!$%@? wziąłeś? po prostu skomentowałem , coś co wrzuciłeś, rozumiesz ideę wrzucania czegoś na mikroblog? Ty wrzucasz, ktoś plusuje, a ktoś komentuje.
Zachowujesz się jak kompletny dzieciak, bo nie potrafisz przyjąć cienia opinii odmiennej
skąd Ty to #!$%@? wziąłeś?

jechałeś prosto i gość wziął poprawkę. Oglądałem trochę youtuberów i nikt tak jak Ty nie płacze, że dostał od arty, rng mu wylosowało, jest niebieski i wargaming go oszukuje, noobprotection motzno.


@konradzicho: Dokładnie stąd.

po prostu skomentowałem


@konradzicho: Ja też "po prostu skomentowałem" Twój komentarz, co, nie potrafisz przyjąć odmiennej opinii? Zobacz, w dwie strony to działa.

bo nie potrafisz przyjąć cienia opinii odmiennej od
@Emes91: stary ty jesteś po prostu jebnięty xD

nie pouczałem Cię tylko wyjaśniłem Ci co się stało, bo najwyraźniej za mało jeszcze zagrałeś, żeby samemu się zorientować ;)

Jestem za usunięciem arty z gry. Uważam, że jest gangreną, która ją toczy i psuje rozgrywkę normalnym graczą. Jeśli możesz to proszę Cię, nie wmawiaj mi, że mam inną opinię.

Nie napisałem nigdzie, że masz przyjąć moją opinię jako swoją, ale po prostu
nie pouczałem Cię tylko wyjaśniłem Ci co się stało, bo najwyraźniej za mało jeszcze zagrałeś, żeby samemu się zorientować ;)


@konradzicho: I proszę bardzo, kolejny przykład aroganckiej wypowiedzi z Twojej strony. I oczywiście nie przeszkadzało Ci to wyrzucać mi arogancję dwa akapity później. Masz swoją hipokryzję.

Jestem za usunięciem arty z gry. Uważam, że jest gangreną, która ją toczy i psuje rozgrywkę normalnym graczą. Jeśli możesz to proszę Cię, nie wmawiaj
Ja jebię, tak, przez ostatnie dwie sekundy


@Emes91: Nie chodzi o te 2 sekundy. Byłeś zaspotowany i chwilę później dałeś się wyspotować w praktycznie w tym samym miejscu, do tego jechałeś dosyć powoli, w jednym kierunku i w miejscu gdzie większość artylerii będzie celowała na początku gry, ponieważ tam pojawią się pierwsze wyświecone cele.

Krótko mówiąc, jest to zajebisty błąd i jeśli zrobiłbyś chociaż kilkanaście gier na wysokotierowej arcie, to byś
@Emes91:

#!$%@?, drugi raz piszę, że jechałem w linii prostej przez ostatnie dwie sekundy


I to wystarczyło. Diluj z tym.

Pozwolisz, że napiszę rzeczy oczywiste, może przez twoją butę przedrą się choć kluczowe słowa. Po kolei:
- Pojechałeś medem na środek, mając dookoła skauty. Masz żal do artylerii, że wybrała sobie najmniej mobilny cel, jednocześnie najgroźniejszy. Masz do niej żal, że zachowała się w bitwie tak, jak powinna. Gratuluję.
- Świeciłeś