Wpis z mikrobloga

@franekfm: nie wiem co jest takiego zabawnego w wyrywaniu z kontekstu tego co mówi Janusz, robisz za TVN / Gazetę Wybiórczą?

Już to było przerabiane wiele razy: taki "Jkm light" to był #upr i bez kontrowersyjnych wypowiedzi efekt jest taki że nikt ich nie zna.
@rfree: wiesz dlaczego UPR zdechł? Nie dlatego, że odszedł JKM. Dlatego, że partia została utracona.
Zauważ, że z UPR do KNP przeszedł też cały beton i wszyscy, którzy walczyli o ideę.
Sorry ale w tym momencie to nie wygląda dokładnie tak samo. Do KORWiN przeszedł Korwin SAM JEDEN. Reszta zostaje w KNP. KORWiN to statek, do którego sterów dorwała się banda małp, które nie mają pojęcia o sterowaniu statkiem – toteż
@franekfm: bo PKW jest z dupy zawsze, ostatnie wybory z PSL 50% pokazały najlepiej jak nic nie umieją zrobić (może bo przekupieni, może bo niekompetentni, nie wnikam).

Aha jeżeli twierdzisz mimo ostatnich wyborów że PKW jest kompetentne i wszystko ok to z mojej strony koniec tematu bo nie będę czasu marnował.
bo PKW jest z dupy zawsze

@rfree: bua ha ha ha ha ha, a może to jest na odwrót, może to ludzie Janusza nigdy sobie nie umieli poradzić z ELEMENTARNĄ jakością swoich działań tylko wiecznie ELEMENTARNE problemy?
Pokonywanie trudności nieznanych przez dobrze zorganizowanych ludzi?
@franekfm: mówię o PKW odnośnie PSL i że do DZIŚ nie dali wyników wyborów z przed PARU MIESIĘCY.

Ok więc jak obiecałem koniec tematu, gadaj sobie do ściany sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rfree: ale to są dwa osobne tematy, niekompetencja PKW, leśne dziadki, które ni ch… nie maja pojęcia o nowoczesnej technologii i wszystko ręcznie liczą.
Jakoś Bronkowi szybko przeliczyli podpisy.
@franekfm:

p.s. to że bronka bez problemu zarejestrowali który całkiem przypadkiem OBECNIE RZĄDZI, ma szansę dalej rządzić i jest z partii złodziei i oszustów - to przemawia że jednak są po prostu stronniczy lub przekupni.

Opcje są dwie, czy jkm też zarejestrują - tak lub nie:

1) mimo 200,000 podpisów na wymagane 100,000 nie zarejestrują #jkm - w takim razie widać że ktoś tu nie gra czysto - to nie wina