Wpis z mikrobloga

O co chodzi - polski team przegrał w internetowego shootera CS i wykopek przez to dostał bólu dupy i opluwa zagranicznych zawodników.

A tutaj taka #!$%@? świnia JW, morda jak #!$%@? delfin, brzuch taki że się pewnie dławiłby gdyby nie dobra regulacja fotela, wary obciągary od tego #!$%@? cukru, i co? #!$%@? każdego jak leci. KennyS - mam dla niego szacunek większy niż dla JW, gracz No.1 na świecie, ale no też wygląda jak przegryw, szczególnie widać na zdjęciach jak stoi i z jego pozy - taka typowa poza przegrywa, skulony, ręce przy sobie, wiadomka.

Konkluzja z tego taka, chcecie wygrywać to musicie przytyć i wyglądać jak #!$%@? połączenie świni z wielorybem albo typowy nerd-przegryw, no, może bez długich włosów bo tego (o dziwo) nie mają. Oprócz dosi, który jeszcze ma na dodatek te strąki tłuste w #!$%@?, bleugh, ale on w sumie i tak ostatnimi czasy słabo gra.

U Fnatic chyba nie chcieli zbić piątki po tym jak przegrali, no cóż, cwele.


Nawet mi go nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays #cebulaki #polakicebulaki #csgo
  • 11
  • Odpowiedz
@Herflik: typowy płacz o stratę skinów, pod fb izaka/pashy #!$%@? nonstop jest coś takiego tylko w krótszej wersji

jw ty chrumie #!$%@?

pasha biceps is always with you
  • Odpowiedz
@Vaker: @Cinek93: jeszcze gdybym obstawiał to byłoby fajnie, po prostu nie rozumiem jak można się tak zapuścić żeby wyglądać jak #!$%@? świnia, jakoś niektórzy gracze potrafią pogodzić i jakiś sport i granie w cs'a, a już nawet jak żadnego sportu nie uprawiają to w miarę wyglądają, wystarczy nie #!$%@?ć jak #!$%@?.

@Luka_Wars: no, zajebiście by było jeszcze gdybym to ja sam usunął, moderacja usunęła, dzisiaj rano wchodzę na wypok
  • Odpowiedz
@Makku11: wygląda jak wygląda i to jego sprawa polaczku i #!$%@? ci do tego.
Ma dziewczynę, zarabia kupę kasiory i jest dobry w tym co robi.
A taki frajer jak ty się #!$%@? do wyglądu. Pewnie sam wyglądasz jak "#!$%@? swinia" albo osiedlowy sebix.

2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@Cinek93: Nie, właśnie wyglądam bardzo dobrze i po prostu nie rozumiem jak można wyglądać jak #!$%@? świnia. Kwestia zadbania trochę o siebie. Sam pewnie wyglądasz jak świniak i dlatego mówisz, że "#!$%@? Ci do tego" xD Będę się #!$%@?ł do wyglądu jak widać, że ktoś jest zapuszczony, a chory z tego co wiem JW nie jest. Nie mówię nawet o tym, że jest brzydki już tylko tyle co tłusty, a o
  • Odpowiedz