Wpis z mikrobloga

Okej, przyszło Orange Pi. Majfriend dorzucił gratis zasilacz widzę, miło z jego strony. SATA, 4x USB, WiFi, A7 dual core, 1Giba ramu i przede wszystkim VGA, co bym mógł bez problemów podłączyć stary monitor bez przelotkowania.

http://www.aliexpress.com/item/Orange-pi-Beyond-Orange-Pi-Soc-Allwinner-A20-sun-7i-With-WIFI-The-official-start/32245918870.html

#aliexpress #raspberrypi #bananapi #orangepi
calaprawdaprostowoczy - Okej, przyszło Orange Pi. Majfriend dorzucił gratis zasilacz ...

źródło: comment_OQmNx4c4KqGx2nWCI22rYoNkAG1hv2eT.jpg

Pobierz
  • 35
@PrevuD: ja się zastanawiałem nad Raspberry, ale zobaczyłem Banana Pi, a potem poszukałem czy są inne klony i znalazłem Orange. Z tego co widzę to Orange jest najbardziej rozbudowane z tej rodzinki...

@Arhus: Zawsze chciałem mieć taki automat, ale ceny oryginalnych to przegięcie - 5k za budę, gdzie możesz grać tylko w 1 gre... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@calaprawdaprostowoczy: Przyciski droższe od pełnoprawnego komputera? Świat staje na głowie!
Już o to gdzieś pytałem, ale skoro RPi/Orange Pi ma GPIO, to po cholerę kupować interfejs do przycisków na USB zamiast podłączać je bezpośrednio?