Wpis z mikrobloga

Mireczki, opowiem Wam jak mój były sprawił, że dzisiejszy i tak piękny dzień stał się jeszcze piękniejszy. :)

Niedawno po długiej przerwie wróciłam na treningi, spotkałam tam mojego byłego faceta, jeszcze z czasów wczesnej licbazy czyli jakieś 7 lat temu. Byliśmy razem kilka miesięcy, on koniecznie chciał "spróbować jak to jest" #pdk niestety ja się na to nie godziłam, więc poszedł do mojej koleżanki, która mu pokazała co i jak. Załamałam się wtedy dość mocno, bo to przecież taka wielka miłość, pocierpiałam trochę, popłakałam, potem mi przeszło i całe szczęście. :) Ona zostawiła go chyba po miesiącu, dla innych przygód, więc on starał się wrócić, całe szczęście nie zgodziłam się na to.

No ale do rzeczy, już na treningu starał się do mnie zagadywać i mówił jak to fajnie się spotkać po takim czasie, a dzisiaj dostałam od niego kilka wiadomości i zastanawia się czy coś jeszcze mu odpisać, może macie jakieś dobre pomysły? :>

W komentarzu druga część smsów :)
#zwiazki #truestory #wygryw #coolstory #logikaniebieskichpaskow
ojaadaj20 - Mireczki, opowiem Wam jak mój były sprawił, że dzisiejszy i tak piękny dz...

źródło: comment_xqfn0IbpjCkb3US6QCtWXMjjEQx6mkpz.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz