Wpis z mikrobloga

Niczym Wyszyński podczas przetrzymywania w miejscach odosobnienia w latach 50-tych, piszę do Was z daleka - ale #mirkoliga trwa niczym Piotrowa skała, a ja zapraszam na osiemdziesiątą piątą kolejkę rozgrywek!

--------------------------------

MIEJSCE 5

Niczym młody kardynał wdarł się na szczyty zaraz po dołączeniu do naszej wspólnoty - mowa o @botLigaNauki, który poznawał gry tj. Call of Duty Modern Warfare 3, Metal Gear Solid 2, Proteus, Sonic the Fighters, Linger in Shadows, Prototype 2, Far Cry 2 i The Swapper.

To pierwszy raz Courso na piątym miejscu i jego pierwsze pojawienie się w Top 5.

MIEJSCE 4

Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należeć będzie zwycięstwo w mirkolidze - te słowa na pewno trafiły do serca @Brozyn, który ukorzył się i zajął "tylko" czwarte miejsce. Wynik ten osiągnął dzięki platynie w Ratchet & Clank 3: Up Your Arsenal oraz trofeom z God of Wara.

To czwarty raz dla BrozYn88 na czwartym miejscu i jego czterdziesty(!) raz w Top 5. A imię jego czterdzieści i cztery i cztery...

MIEJSCE 3

Większość punktów zdobytych przez @RayRayRay pochodzi z gier danych przez niebiosa, czyt. Sony przez PlayStation Plus - mamy tu pucharki z OlliOlli 2: Welcome to OlliWood, CounterSpy, Valiant Hearts: The Great War, inFamous: First Light oraz Lords of the Fallen.

To pierwszy brąz, drugi medal w karierze i piąty raz w Top 5 dla R4yRayR4yy.

MIEJSCE 2

Do Mnie należy srebro i do mnie należy złoto - przekaz z Księgi Aggeusza były pewnie dla @Memfis91 jak przykazanie, ale zapomniał, że w jednej kolejce można zdobyć tylko jeden medal. Srebro otrzymuje za platynę w inFamous First Light i puchary z OlliOlli 2: Welcome to Olliwood, Oddworld: New 'n' Tasty, CounterSpy oraz Rogue Legacy.

Memfis91 po raz drugi sięga po srebro, które jest jego trzecim medalem. W Top 5 widzimy go po raz dziewiąty.

MIEJSCE 1

Na szczycie naszej Wieży Babel zasiada @Radosz86, który dokonał cudownego rozmnożenia trofeów i obsypał mnie pucharami niczym manną z nieba. Jego dorobek zaczyna się od platyny w CSI: Fatal Conspiracy, a potem mamy zdobycze z Toy Story Mania! (platyna), Angry Birds Trilogy, Ben 10 Omniverse 2 (platyna) oraz rain.

To dziesiąte zwycięstwo @Radosz86 (poprzednio #41 - #43, #58, #59, #62, #67, #82, #83), jego dwudziesty trzeci medal i trzydziesty raz w Top 5.

--------------------------------

Najrzadsze trofeum Złotej Piątki: @Radosz86 [Feather Fiend - Angry Birds Trilogy, brąz - 2.86%]

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '15:

3477 - Radosz86
2553 - Memfis91
1661 - R4yRayR4yy
---------------
1464 - BrozYn88
1378 - Courso
1326 - fejfah
929 - RemirexPL
897 - jarbisek
641 - maciejson89
546 - sewciuo

~~~~~~~~~~HALL OF FAME~~~~~~~~~~

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88
GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah
GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL
GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '14: QBalu
GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '15: QBalu
GRACZ MIESIĄCA - LUTY '15: Radosz86

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

#mirkoligaps3wyniki
LiquidSnake - Niczym Wyszyński podczas przetrzymywania w miejscach odosobnienia w lat...

źródło: comment_OXcpyXgWAaR2LRz80IpHikLPEY6Nr0Ik.jpg

Pobierz
  • 7