Wpis z mikrobloga

@dabdanek: Na urządzeniu da się podpisać bardzo ładnie tyle że trzeba to umieć obsłużyć.
Wiem, że kurier ma w dupie bo za to nie odpowiada, ale jak się stosuje rysiki a nie długopis/klucz/palec/penis/#!$%@? to warstwa dotykowa się nie niszczy i da się na niej podpisać niemal identycznie jak na kartce.
No i dodatkowo sam rysik jest dokładniejszym narzędziem niż jakieś kije czy inne gówno.
  • Odpowiedz
@TakTen: Nie to, że nie lubią tylko to jest drogi sprzęt. Taki terminale z niższej półki cenowej kosztują po 5 tysięcy złotych za sztukę a taki np. UPS ma terminale specjalnie przygotowywane dla siebie.
Także koszt jest duży a nie używając rysika da się to zepsuć w jedno popołudnie.
  • Odpowiedz
@dabdanek: Na urządzeniu da się podpisać bardzo ładnie tyle że trzeba to umieć obsłużyć.


@Tasde: Nie da się, bo podstawowy problem polega na tym że nie możesz tak jak przy zwykłym podpisywaniu oprzeć dłoni o podłoże tylko podpisujesz "w powietrzu", w dodatku z reguły terminal trzymany jest przez kuriera ze zmiennym oporem. Ja się nawet nie staram podpisywać po swojemu tylko coś tam maziam.
"Mój" upsiarz dawno temu zgubił rysik
  • Odpowiedz