Wpis z mikrobloga

Witam,
Dawno nie organizowałem #rozdajo dlatego do rozdania mam 3 bony (bet-at-home)
1-30zł
2-15zł
3-15zł
Każda osoba która zapulsuje ten wpis weźmie udział w losowaniu które odbędzie się jutro o 17:30.

Dużo osób pyta o dostęp do strefe X a więc tak jak już wspomniałem na samym początku, nie trzeba będzie za nic płacić.

W strefie będą znajdować się:

-farmbety podsyłane przez kolegę który posiada fajne informacje. Pracuje za granicą przy uzupełnianiu wyników coś ala livescore.com i ma sporo kontaktów.

-dwóch wykupionych przeze mnie typerów, poleconych i sprawdzonych przez kolegę od farmbetów (dokładnie opisze wszystko jak wykupie dostęp).

-typy Pakistańczyka (czarna magia) #pdk

-w trakcie realizacji jest jeszcze jeden pomysł ale wszystko zależy od jednego naszych użytkowników więc nie chce zapeszać.

każdy będzie wybierał co będzie chciał ;)

Jeśli chodzi o dostęp to:

-wszyscy aktywni użytkownicy projektu
-zaufane osoby z mikro
-osoba która zarejestruj się z banneru który znajduje się na stronie projektu.
(banner wstawiliśmy tylko dlatego że dużo osób pyta o polecone, jeśli będzie z tego jakiś zarobek przeznaczymy to na jakieś konkursy na chatbox bo na forum już są ;) )

Informacje dodatkowe:
-system rozpisze i dodam jutro rano bo brakło czasu dzisiaj, pierwsze typy do systemu również jutro.
-w tabelce na stronie będę pojawiać się typy: moje,najlepszych typerów naszego projektu, Anglika Roba (to nie jest ten ze strefy X), czasami wrzucę jakiś typ Pakistańczyka tak jak wczoraj (jego nick to DominicRain).

Ogólnie nie sądziłem że w Anglii tak dużo stawiają, można powiedzieć że ostatnio przez przypadek wygadałem się znajomym z uk że gram i wrzucili mnie do tematu na całego a dodatkowo zgodzili się pomóc . ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych!

#bukmacherka
#typyzorbity
Pobierz
źródło: comment_Al0YUFoHkXtWpTr656Kd3duSKMKiv4CU.jpg
  • 28
@robertuw: Jak już masz konto to się nie rejestruj :) to jest dla początkujących graczy a nie tylko po to żeby dostać się do strefy ;) Wejdź na stronę, zrób konto i dostaniesz dostęp jak będę rozdawał hasła, pamiętam cię że stawiałeś moje typy i nie pisałeś żadnych zbędnych komentarzy więc nie będzie problemu. pozdrawiam