Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu odezwał się do mnie znajomy, że ma problem z żoną. Otóż podejrzewał zdradę. Kolejną.
Poradziłem mu zgranie smsów z telefonu żony i wyszło, że mają ok 6000 wysłanych do siebie wiadomości w 2 miesiące. Dyktafon ukryty w mieszkaniu ujawnił kilka, rozmów i spotkań na których wszystko bez owijania w bawełnę wyszło.
Mąż chodzi roztrzęsiony i zapłakany. Żona tłumaczy mu, że wiele małżeństw tak funkcjonuje i że ona nie wyszalała się na studiach i teraz nie wie, czy nie byłoby jej lepiej z kimś innym i koniecznie musi to sprawdzić.
Mąż zadzwonił po teściową aby przeprowadzić rozmowę z zaskoczenia.
Mąż zapierał się, że albo wyjadą z miasta i pójdą na terapię albo koniec.
Po godzinie rozmowy wyszło, że jedyne co może obiecać żona, to powstrzyma się od seksu z kochankiem do czasu aż podejmie decyzję z kim chce być. I wszyscy na to się zgodzili. Teraz szykują się do wspólnego wyjazdu na urlop a mąż ma nadzieję, że taka rozłąka z kochankiem uratuje ich związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mąż w rozmowach usłyszał np. że "chcę być z tobą ale chcę cię zdradzać".
Żona nie wie że znajomi wiedzą (w tym ja) a niedługo mamy spędzić razem urlop.
#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zdrada i trochę #patologiazewsi #truestory
  • 95
@RzecznikWykopu: Ponieważ małżeństwo to mieszka od niedawna w innym mieście to żona zapowiedziała, że ona po powrocie z urlopu chciałaby zostać kilka dni w pierwotnym mieście i spotkać znajomych. Mąż i tak by nie mógł bo musi wracać do pracy. Na pytanie gdzie będzie spała, odpowiedziała, że u swojego pierwszego kochanka. Że ten kochanek o tym nie wie ale skoro już między nimi skończone to on na 100% jej pozwoli, gdy