Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was ma jeszcze telefon stacjonarny ? Od tygodnia mam problem z dodzwonieniem się do domu. Przy wybieraniu numeru jest informacja "Nie można zrealizować tego połączenia" a czasem normalnie można się dodzwonić.
Dzowniłam do serwisu technicznego #orange Pan powiedział, że sprawdzą. Teraz oddzwania i mówi, że muszę sobie sama zadzwonić do #play i powiedzieć im że mam problem z dodzwonieniem się do orange. Pan chyba żartuje...
Dodam, że nie tylko z play nie można się dodzwonić ale z każdej sieci.
#telefonystacjonarne #kiciochpyta #pomocy
  • 12
@Slith: nie nie, telefon nie jest podłączony do liveboxa. Aparat jest nowy, specjalnie kupiłam nowy telefon rodzicom z 2 tyg temu. Pan z orange powiedział, że to wina play i że tam mam dzwonić.
Zadzwoniłam właśnie do play i Pani mówi że pierwsze słyszy o takich problemach.
Odbijanie piłeczki to chyba ich taktyka.
Problem jest też z innymi sieciami.
bezsensu.
@xmesaj2: Pani z orange właśnie dzwoniła. Poprosiła o wszystkie numery które nie mogą się dodzwonić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@marianwro: kupiłam taki sam jak był. to awaria orange, właśnie Pani poinformowała że sprawdzą dokładnie moją reklamację ( )
może Mirkuje i widzi ten wpis, i wie że wieczorem pewnie pojawiłby się wpis na głównej o traktowaniu długoletnich klientów orange (
@marianwro: Nie, no telefon VoIP miałby inne gniazdo. Poza tym - chyba by zauważyła. A już na pewno nie byłoby tak, że czasem się da, a czasem się nie da dzwonić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@balatka: Aczkolwiek może tak być, że to wina telefonu. Nie musi to być telefon VoIP - może po prostu kupiony telefon ma jakąś wadę fabryczną. Spróbuj podłączyć stary telefon lub jakiś
@OrangeEkspert chodzi o tą sprawę. wypowiecie się?

Dodam jeszcze że wczoraj przyszedł sms od orange, że naprawa będzie trwała ok 2tyg. to chyba lekka przesada, rozumiem w takim razie abonament za telefon stacjonarny wycenicie mi za jedynie tydzień "użytkowania"