Wpis z mikrobloga

Przed chwilą dałem to na głównej w komentarzach, ale dodam tu z tagami: #taxicoolstory #taxi #coolstory ##!$%@? #praca #humor ##!$%@?

Z restauracji, do mojej taksówki wsiada ładna pani (piękna noga - druga jeszcze ładniejsza, szpila 7 cm, pończocha, czerwona sukienka - w sumie taka MILF 9/10). A za nią jej dwóch kolegów z pracy, w tym jeden w stanie agonalnym. Zwłoki kazałem posadzić z tyłu.

Ten prawie nieżywy miał przez pomyłkę założony na plecach płaszcz kolegi który usiadł z przodu. A temu drugiemu tak było gorąco, że podał do tyłu płaszcz tego pijanego... właśnie jemu na kolana. Po dwustu metrach gość zaczął "miotać wiktem"... w płaszcz trzymany na kolanach.


Panowie od razu skończyli podróż, a jak odjeżdżałem z ich koleżanką to w lusterku zobaczyłem jak pan nieżywy odwalił jeszcze na ulicy pięknego orła.
  • 7
@pozmu: Przez 16 lat tylko dwa przypadki haftowania. Jednego na to było stać i też pobrudził tylko swoją odzież. Dał 200 zł za przepraszam. I ten przypadek wczoraj.

Jeżdzę tylko od popołudnia do późnej nocy, i tak jak @wezsepigulke - "nie widzę inaczej"

Rano jeżdżą tylko plotkarze.