Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy. Szukam zestawu pojemników do przechowywania herbaty, takich ładnych, na prezent. Kiedy wpisuję "herbaciarka" znajduję miliony pojemników - na herbatę w torebkach. Nie są szczelne więc nie nadają się do przechowywania herbaty kupowanej na wagę. Pojemniki mogą być metalowe, szklane, ceramiczne - to jest obojętne, byle były chociaż minimalnie rozróżnialne (albo przezroczyste) i dobrze by było jakby się jakoś razem trzymały - albo jako jedno pudełko z szczelnymi przegródkami, albo słoiczki w podstawce. Taguję #herbata i #kawa , bo to używa się podobnych pojemników.
  • 21
@wodd: Zamierzam też się przejść po herbaciarniach, ale mają strony internetowe i niestety nie sprzedają takich pojemników - mam nadzieję, że może mi raczej poradzą gdzie coś takiego znajdę.
No a jakieś bazarki staroci tam macie? Przejrzyj tez allegro (ja co prawda nienawidze allegro bo nie moge dotknac no ale jak ty nie masz oporów)
@Vetinari:
@wodd: Nic nie wiem o takich bazarkach staroci, które stale funkcjonują. Allegro też przejrzę, najgorsze jest to, że nazwa herbaciarka ogranicza się praktycznie do drewnianego pudełka i ciężko jakoś filtrować wyniki.
@Vetinari: spróbuj puszki na herbaty itp. Ja np mam puszki po jakiś mega starych herbatach a mąke trzymam w puszce po amerykańskiej pomocy dla Polski po wojnie. Jal Ci się chce to szukaj po znajomych itp.
@wodd: Dla mnie to każda może być inna, ale to ma być prezent dla dziewczyny więc wolałbym, żeby miały ten sam kształt i rozmiar przynajmniej, żeby się ładnie prezentowało.