Wpis z mikrobloga

@Enignum: cały czas używam. nigdy nie miałem nic lepszego, więc jego wydajność w podstawowych aplikacjach wydaje mi się wystarczająca.
nawigacja,yanosik,glympse i nagrywanie trasy, no i internety messengery na raz wytrzymuje bez problemu

mi cm nie pasuje. wg mnie nic nie pobija neatrom 6.4 na bazie 4.1.2
@Enignum: Moim zdaniem to bardzo dobry telefon, używam już ponad 3 lata i nigdy nie było z nim problemu. Teraz cisnę na omni romie 4.4.4 i chwalę sobie. Co prawda bateria już nie trzyma tyle samo co w dniu zakupu ale ogólnie zadowolony jestem :)
@wysuszony: opcją jest dokupienie powiekszonej 2100, ale wtedy traci na smukłosci bo się klapkę wymienia.

a za 390 to ja kupiłem idealny od jednego mireczka gdzieś tej jesieni, więc myślę, że za 350 już coś znajdzie. czy w tej cenie jest dużo alternatyw to nie wiem.
@Enignum: z innej beki, ale ja polecam markowego chińczyka. Obecnie siedzę na overmax vertis yard i jestem bardzo zadowolony. Dobrze wykonany, 8 rdzeni, 2 giba ramu, w miarę świeży, czysty android bez samsungowego szajzu, łatwy w rootowaniu.. Do tego 2 baterie w zestawie, ładna klapka a'la view cover z S4 czy S5.. Tylko glosniczek marny :) W antutu 32k punktów. Wyrwalem za mniej niż 600!