Wpis z mikrobloga

Witajcie :)

Trwa wielkie ogarnianie danych z poprzedniej edycji. W międzyczasie zdradzę kilka szczegółów odnośnie poprzedniej edycji i kilka odnośnie przyszłej :-) Dodatkowo kolejna (niestety) ankieta. Proszę o odpowiedzi :-) Chodzi o liczbę do odliczania i o przyznawanie odznaczeń : https://docs.google.com/forms/d/1DEVaT12fmK-vrjSL__WnDxVWyL7ghgVNGCcLJc7cqas/viewform

Jeśli ktoś nie brał udziału w poprzedniej ankiecie to zachęcam: https://docs.google.com/forms/d/17znWPOlRtUvEXm0923NQy9FOFq7-a4ZkkeTcXvJ9HGE/edit#

Obie ankiety będą trwały do wtorku do godziny 20:00.

Kilka informacji:
1. Na chwilę obecną większość osób zadecydowało, że książki będą liczone od nowa, tzn jeśli w poprzedniej edycji ktoś przeczytał 9 książek, niestety musi znów przeczytać 10 aby dostać odznaczenie.
2. Większość osób opowiedziało się o tym, że mam usunąć konto, więc chyba nowa edycja i podsumowanie tej nie dojdą do skutku ( )
3. Aktualnie 131 osób łapie się na odznaczenie z poprzedniej edycji :-) weryfikacja wpisów trwa..
4. Nowa edycja rusza już 1 marca, wtedy też dostaniecie odznaczenia i podsumowanie poprzedniej
5. Aż 15 osób przeczytało powyżej 40 książek, to nasi najlepsi z najlepszych

Jednocześnie chciałabym bardzo ale to bardzo podziękować @MacFlays , który pomaga mi ogarnąć to czego się nie da ogarnąc, mianowicie Wasze wpisy, gdzie każdy jest inny i nie da się ściągnąć tych danych :D

#bookmeter
  • 22
@kizimajaro: ja niestety, pewnie jak wielu, nie wiedziałem, że obowiązuje regulamin. nigdy odwołania do niego we wpisach nie widziałem i wzorowałem się po prostu na istniejących, stąd brak gatunku:)

co do tego, aby odliczać od jakiejś ważnej dla literatury liczby, TAK TAK TAK. Ale dlaczego ma to być saga Gry o tron? Dobre książki owszem, ale bez przesady, a do tego, nieukończone.

Może lepiej np. ilość stron w serii W poszukiwaniu
@tranc: Mi osobiście podoba się żeby odliczać od średniej ilości woluminów w polskich bibliotekach. To będzie tak jakby użytkownicy wykopu przeczytali wszystko co jest w jednej standardowej placówce.

Co jakiś czas ktoś pytał o regulamin i się go odsyłało do podsumowania pierwszej edycji. W tej edycji powinno to być wyraźnie zaznaczone w jakimś miejscu.
@tranc: Ja też dołączyłem do odliczania jakoś w połowie, ale poszukałem i sprawdziłem w jaki sposób należy dodawać książki do wpisu

@kizimajaro: teraz może być więcej użytkowników korzystających z odliczania, więc większa liczba książek nie zaszkodzi