Wpis z mikrobloga

Dziś moje małe łobuziary (zresztą ta duża też xD) marudziły mi pół dnia o jakieś pyszne #lakocie. I tak oto, prawilny ojciec postanowił zaznajomić swoje pociechy i żonę z najwspanialszym smakiem swojego dzieciństwa. Zajadają się lepiej niż najdroższymi słodyczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gotujzwykopem #pokazjedzenie #chwalesie #urodzeniwlatachosiemdziesiatych
chozi - Dziś moje małe łobuziary (zresztą ta duża też xD) marudziły mi pół dnia o jak...

źródło: comment_Dj5NqlmlJwYvdcdj2jRneFAUrJn1z20Y.jpg

Pobierz
  • 49
@chozi: Jakieś takie czyste i jasne Ci wyszły. U mnie zawsze były ciemniejsze, ale smak zapewne ten sam. Nie pamiętam z dzieciństwa większego rarytasu niż te szyszki. I tylko domowej roboty, bo kupne były wstrętne.
@Logan00: Ja tylko prawilnie z krówek - Mamuśka nigdy innych nie robiła i strasznie zapadł mi ten smak w pamięci.

Wolę jak chwile poleżą w lodówce i są takie twarde i chrupiące

Zupełnie jak moje rodzeństwo - co kto lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tortex: wydaje mi się, że to przez słabe oświetlenie w pokoju i ustawienia aparatu w tel. Musisz mi uwierzyć na słowo, że są pięknie ciemno-słomkowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Logan00: Mi się zawsze chce śmiać jak idę zakupić ryż preparowany, bo moja Mama całe życie używała nazwy "ryż dmuchany" (nie wiem skąd to się wzięło). Tak przywykłem do tej nazwy, że nieraz Panie sprzedawczynie bywały w szoku, o co mi chodzi ;)