Wpis z mikrobloga

Moi drodzy Mirkowie i Mirkówny. Ogólnie rzecz biorąc nie jestem fanem konkursów, co do których wymagane jest spamowanie i namawianie znajomych do głosowania. #!$%@?ące to i nie chce się klikać, lecz teraz ten jeden raz proszę o wyjątek. Pewien czas temu trafiłem na konkurs nowego przewoźnika na polskim rynku zwanego Lux Express. Nie wiem czy wożą zajebiście, ale nagrody dają naprawdę w pytę. Udało mi się dostać do grona 72. finalistów, bo w ich ocenie na jedno z pytań dnia na które udzieliłem odpowiedź (sam już nie pamiętam co tam naskrobałem) było ponoć mocne jak spirytus wlany bezpośrednio w jelita. Niestety, nagrody dnia jaką było naprawdę zajebiste kino domowe nie udało się wygrać, bo w głosowaniu ogólnym głosowałem na nieszczęsną Warszawkę, a nie na Krakusów (może i mnie #!$%@?ło, ale po prostu o wiele lepszych wspomnień mam ze "sztolycom"). W każdym bądź razie jest jeszcze szansa wygrać małego Fiata. Po co mi ten fiu.. Fiat? To nieistotne, po prostu lepiej mieć Fiata, niż nie mieć. Tak więc mimo że można głosować co 12. godzin, to nie proszę was o klikanie jak niewyżyte fanki w przycisk "lubię to" oglądając zdjęcia bibera, czy innego małolata.
https://apps.facebook.com/krakowczywarszawa/
tutaj macie link jakby co - nazywam się Maciej Ściłba (niestety zdradzam tutaj swoją tożsamość i nie pytajcie o nazwisko, po prostu takie mam po starym). Moja odpowiedź to takie pierdu-pierdu bo nie jest najistotniejsza, tylko "żebrolajki". A szansa jest bo łącznie ze mną udział w tej rundzie bierze 36 osób, zatem to nie będzie walka z miliordem spamerów, tylko raptem z trzydziestoma pięcioma. Jak już zaznaczyłem na początku, nie będę was spamował tysiącem postów "ooo zagłosuj na mnie zagłosuj, bo super nagrody takie", bo wiem jak to jest odbierane. Jak się uda to wygrać, to postaram się zorganizować wykopiwo we Wrocławiu i jeszcze mój #rozowypasek dostanie jakiś spoko prezent. Nawiązując do jednego z pierwszych sekretarzy PZPR, to jak mircy- pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopiwo #wykopiwowroclaw #konkurs #zebrolajki
  • 14
aaa i ktoś mi zarzucił, że to brzmi "Dajcie mi, bo tak" no proszę wybaczyć w takim razie PROSZĘ o to i jeśli ktoś nie chce wspomóc to trudno, nikogo nie będę namawiał i zmuszał do tego ;)