Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. : )

Zapraszam Was na pierwszą audycję nowego cyklu #top15 w #wykopfm
Audycję planuję na 20.30 - pogram około 1,5 godziny (taki plan :P).

TOP 15 - wut? Luty i już podsumowanie?
Otóż nie. :)
Znacie większość audycji naszych prezenterów - bardzo lubimy Wasze propozycje, które nam nadsyłacie (pozdrowienia jeszcze bardziej!), ale mimo to, ciężko nam jest dopasować się w gusta każdego, dlatego też....

Każdy słuchacz ma możliwość ułożyć swoją listę 15 ulubionych utworów, której zostanie poświęcona cała audycja. :)
Dodatkowo, każdą z piosenek może opatrzyć komentarzem. Dla najodważniejszych - możliwość poprowadzenia tej audycji razem ze mną. :)

Tak naprawdę to każdy z Was może zostać kierownikiem danej audycji - do czego Was oczywiście zachęcam! :)

Więcej informacji pewnie dopowiem na audycji, która już za 20 minut. Możecie oczywiście zadawać również pytania w komentarzu pod tym wpisem, pod tagiem #top15 lub na czacie podczas audycji (postaram się odpowiadać w miarę możliwości).

Niestety, z racji charakteru audycji nie ma możliwości wysyłania swoich propozycji, aczkolwiek jak zwykle - Wasze pozdrowienia są mile widziane. :)

Jak zwykle będziemy tutaj => http://wykopfm.pl/czat
A za 20 minutek zaczynamy pierwszą listę, której jestem autorem i podczas której macie możliwość zobaczyć jaki mam zamysł na te audycje.
Odnośnie mojej listy - większość z Was wie, że uwielbiam #rock i moja lista składa się głównie z tych utworów, jednakże jeden z utworów dosyć mocno się wyłamuje. :)

#wykopfm #top15 #muzyka #wykopfmspamlisty
Pobierz
źródło: comment_Z7l8UKxsWV3Frkh6RgAer5PhAwe5feFi.jpg
  • 6