Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że celnicy przyczepili się do paczki śubokrętów od majfrenda z #dhgate wartej 11,38$ (http://www.dhgate.com/product/45-in-1-professional-hardware-screw-driver/200545947.html#myaccount_shipped-1-null
)?? Najpierw zmartwił mnie status na trackingu, myślałem że pójdzie dalej a dziś dostałem do domu jakieś dokumenty z celnego (WER ZABRZE) - jeszcze ich nie oglądałem bo jestem w pracy, ale na jakie opłaty muszę się przygotować? #clo
  • 6
@lukecz: Grubo. Jeśli się nie mylę (a jak mylę, to poprawcie), to płacić nie będziesz. Nie zmienia to jednak faktu, że kwity musisz wysłać. Dziwne, nie spotkałem się jeszcze tutaj z sytuacją, by komuś te śrubokręty zatrzymali (do mnie przeszło bez problemu ;d).
@lukecz: Musisz wysłać wiarygodne potwierdzenie że zapłaciłeś tyle a tyle i koniec. Na koncie dhgate masz na pewno potwierdzenie zakupu, w porywach potwierdzenie pobrania kasy z konta powinno wystarczyć, choć to z dhgate będzie na bank lepsze.

Drukujesz do pdf'a albo robisz print screena i wysyłasz najlepiej na podanego maila.

I nie strestuj się, im się musi zgadzać ilość obsłużonych przesyłek.