Wpis z mikrobloga

@xrn51: Ja inwestuje, kopię i reklamuje #burst, dlaczego już nie chcę mi się pisać bo pisałem tu już wiele razy :)
Przyglądam się też new horizon (nhz) Nie kupuję w tym momencie ale "kopie"
Inni czekają aż NAV wystrzeli. Kupiłbym sam trochę ale obecnie wolnych środków brak
DRK nas trochę zaskoczył zobaczymy na jak długo
Sam się chętnie dowiem o ciekawych nowościach.
@xrn51: ja czekam na dump CLOAK (myślę, że do ok. 5k spadnie żeby znowu wzrastać, obecnie bot tam pumpuje ostro). Myślę, że na dłuższą metę to też ciekawy coin. Jednak długoterminowo trzymam NAV, w które wierzę, że przebije DRK lub stanie kiedyś na tym samym schodku, dość dużo się o nim mówi. Mam również BURST, bo obecnie coin jak na swoje cechy jest po śmiesznie niskiej cenie i brakuje mu tylko
A tak ogólnie to nieważne, jakiego gówna byś nie kupił i mógł żałować, bo spadła cena, to jeśli wierzysz w sukces kryptowalut, to i tak się kiedyś odbijesz. :)


@Widim: piekne słowa, jednak jak sobie przypomne iż kupowałem LTC po 50$ za sztuke to jakoś mnie taki super optymizm opuszcza :D
@xrn51: a trzymasz cały czas? Jak już straciłeś dużo, to nie sprzedawaj po niskiej cenie, bo nic Ci to nie da. Pamiętaj, że zawsze tam będą osoby, które też mają LTC i też stracili - wszyscy oni będą chcieli się kiedyś odbić, więc nawet jak shitcoin z tego będzie i nic więcej, to można się modlić o jakiś pump, dzięki któremu wyjdziesz przynajmniej na 0.
@xrn51: ciezka sprawa, ja sam teraz strasznie ograniczyłem zabawę na altach bo moim zdaniem złote czasy już minęły ( rok temu na byle gównie można było niezłe zarobić), w portfelu mam 20% drk 20% ltc i reszta w gotowce czeka na zakup btc jak jeszcze trochę poleci.
@Maniaak: Cóż kokosów nie ukopiesz ale jak masz te miejsce niezagospodarowane to też nic nie tracisz, bo energii ani zasobów systemowych prawie wcale nie zużywasz, a może Ci siętak spodoba, że posatnowisz się bardziej rozbudować :)