Wpis z mikrobloga

No elo. Zastanawiałem się kiedyś, kiedy nastąpi dzień przez który wykopki mnie znienawidzą? Wiecie, taki dzień gdzie po rozpisce nagle okaże się że 3/4 opcji nie trafia. Przestaną się wtedy sypać spadający donejty spełniające sny, już nie będę przybijać piąteczek. I wiecie co? Ten dzień jest chyba dziś (,)

LGB vs Envy
ICB na LGB lub pass, procenty na Envy za duże, nawet betując 240 nie ma co liczyć na dobrego overpaya.

TSM vs Penta
Mecz 70/30, z jednej strony TSM który odrabia straty po ostatnich LANach gdzie ledwo wychodzi z grupy po czym w ćwiartkach/połówkach do domu go wysyła faworyt turnieju. Z drugiej strony Penta mająca swoich własnych doserów, co przy braku jakiejkolwiek protekcji w TSM wygląda jak bardzo długi nudny mecz, skip.

VP vs Property
:) VP powinno to wygrać, ale z nimi to jak ze starym polonezem, raz pojedzie, a raz nie.

mouz vs Na'Vi
I tutaj mamy grande finale. Myszy które na szwabskiej mapie czują się jak KennyS na śniegu kontra Na'Vi dla których dudu2 jest najlepszą mapą. Tak naprawdę mecz 50/50, procenty na mouz tak dobre, mały bet (w moim wypadku hot 60) na myszy i modlitwa.

Fnatic vs ENVYUS
Mecz 60/40 w stronę Fnatic, oddsy podobne, wczoraj Envy 2 razy sthrowowało szanse na wygranie całego meczu. Ja skip bo to mecz noszący znamiona hazardu.

Dignitas vs Property

Ktoś oglądał wczorajszy mecz Dignitas vs Orbit? Ktoś widział jakiego cumbaka z 15:7 na drugiej mapie zrobili? Powiem wam tak, serce mówi Property, #!$%@? mówi Dignitas, mózg mówi pass ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Na koniec standardowe ogłoszenia parafialne.

Jeżeli jest tutaj ktoś kto bardzo chciałby zrekompensować się za analizy które tu robię, link do dotacji (w skinach, mogę też podać pejpola na PW jak ktoś się bardzo uprze) jest TU Zanim oczywiście wyskoczycie na mnie HURR DURR ZŁODZIEJ POLAK - zostawiam to jako opcje, chcecie możecie, wcale nie musicie, bo to co tutaj robię bardzo mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie liczę nawet na jakiekolwiek, patrząc na to że nawet plusów na analizach nie chcecie dawać sknery.
JEŻELI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE BARDZO ROZBUDOWANE ANALIZY, WPISY NA TEMAT ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH CS:GO DAJ PLUSA, POLECAM TAKŻE OBSERWOWAĆ NAJLEPSZY LEWACKI TAG NA WYKOPIE BEZ ŻENADY - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 17
Szkoda ze aktualnie nie mam, na wieczor obstawilem to co wygralem za dnia i przegralem. Denial vs CLG (bet CLG, 3$ lost), CLG vs Elevate (bet Elevate, 1$ lost), a chcialem obstawiac Denial... Mam 21$, dzis pojdzie do 5$ na Pente i moze z 6$ na myszy/navi. Moze wejdzie, jak nie to trudno, wyrobilem sie do tego od zera :p.