Wpis z mikrobloga

@t3m4: Kilka dni temu stuknęły mi 4 lata na wykopie i poszukałem swojego pierwszego komentarza. Może Cię zainteresuje, że moja pierwsza akcja to odpowiedź na Twój komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@t3m4: Może lepiej by było, gdybyś go nie znalazł, bo dzisiaj aż mi głupio. :) Trochę się przez 4 lata zmieniłem i teraz pewnie nie pisałbym już o artyzmie mogącym poruszać najbardziej wyrafinowane gusta. :P

Problem z Oldfieldem jest taki, że wszystkie jego nowe albumy będą słabe w porównaniu do tych początkowych. Ale Music of the Spheres całkiem przypadł mi do gustu. W przeciwieństwie do ostatniej płyty (wydanej kilka
  • Odpowiedz
@alkan: mnie rozczarowało to, że po pierwszym zachwycie TB nie znalazłem innej płyty Oldfielda, która zrobiłaby na mnie aż takie wrażenie; ale z drugiej strony TB pierwszy raz usłyszałem jakoś pod koniec gimbazy, a jak sądzę wtedy wszystko robiło większe wrażenie...
(Music of the Spheres jest niezłe, ale jakoś nigdy nie potrafiłem się nią przejąć. Traktowałem ją jako tło muzyczne do czytania książek.)
BTW czytanie starych komentarzy zawsze jest trochę
  • Odpowiedz