Wpis z mikrobloga

#stokopert

Otwórz gdy zostaniesz bohaterem w swoim domu


Gdy zobaczyłem tą kopertę pomyślałem ale jak to? Mam wyburzyć ścianę czy może wystarczy, że pójdę do Castoramy?

No bo jak tu zostać bohaterem gdy mieszkanie po remoncie. Wszystkie kontakty podokręcane, półki wypoziomowane, nic nie wymaga nagłych napraw, ba nawet żarówki się nie przepalają? Myślałem, że będzie to koperta na którą będę musiał długo czekać. Jednak bardzo się myliłem...

Niedziela, spokój, cisza, za oknem pizga złem... Nie ma lepszego momentu aby zadbać o domową zieleń. Część roślin i ziół wymagała przesadzenia. Uwielbiam to robić. Uwielbiam grzebać w ziemi. Uwielbiam sadzić i przesadzać, podlewać i pielęgnować. Bardzo często razem z moim #rozowypasek kupujemy zioła w supermarketach i przesadzamy w doniczki. Naszym sukcesem jest wyhodowanie bazylii z takiego supermarketowego krzaczka do niesamowitej wysokości 50 cm. Za dwa i pół złotego mieliśmy krzak, który owocował nam przez ponad pół roku #tylewygrac.

Tak więc gdy słuchałem sobie muzyki i przesadzałem roślinki nagle usłyszałem trzask migawki. Podniosłem głowę i zobaczyłem jak Różowy podaje mi kopertę. Wiedziałem, że właśnie w jej oczach stałem się Bohaterem W Naszym Domu.

Dodam tylko, że oboje chcielibyśmy mieć swój własny ogród, może nawet ogródek, jednak na razie nie ma takiej możliwości. Zrodził się jednak pomysł aby na naszym osiedlu, które z racji zabudowy trochę trąca wsią założyć ogródek komunalny. Taki z którego będą mogli korzystać wszyscy. No bo przecież jak wyhodujemy metrowy krzak bazylii, gigantyczny rozmaryn, czy mnóstwo pomidorków koktajlowych to sami tego nie przejemy :)

#truestory #coolstory
Old_Postman - #stokopert

 Otwórz gdy zostaniesz bohaterem w swoim domu

Gdy zobac...

źródło: comment_nsGKlGgBCZ2YbSaBlMsfhwHeG4yZBwcC.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@adam__adam: Całkiem sporo :) Mógłbym je w sumie szybko pootwierać napisać cokolwiek ale staram się aby to było ciekawe. Dla mnie to jest jak zabawa :) Bardzo inspirująca zabawa :) Bo to jest jak wyzwanie.

Mogę zdradzić, że otwarta została koperta, której zawartość nas bardzo zaskoczyła i zainspirowała do zrobienia czegoś wyjątkowego. Jaramy się samym pomysłem i jak to może się rozwinąć :) Niestety wszystko w swoim czasie :) Jedne co
  • Odpowiedz