Wpis z mikrobloga

Przeglądając mirko natknąłem się na zdjęcie portfel wypełnionego makaronem i przypomniało mi się małe #coolstory z dzieciństwa. W pewne wakacje jak codziennie ganialiśmy z kolegami po podwórku. Jeden z nas kopiąc piłkę znalazł skórzany portfel, widać że już swoje lata miał, ale był jeszcze w dobrym stanie, oczywiście pusty w środku. Nie mając żadnego konkretnego zajęcia postanowiliśmy trochę potrollować mieszkańców blokowiska. Znaleźliśmy w miarę świeże psie gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wypełniliśmy nim portfel, a sam portfel zostawiliśmy przy wyjściu ze sklepu, tak jakby komuś wypadł wychodząc ze sklepu. Sami usiedliśmy na ławce nieopodal i obserwowaliśmy. Jedna kobieta wychodząc ze sklepu zauważyła portfel, podniosła go i od razu zajrzała do środka, jak zobaczyła kupę od razu porzuciła znalezisko. Inna za to tak niefortunnie włożyła palce do portfela, że umazała je gównem i szybko pobiegła do domu. Jeszcze inny koleś jak zobaczył kupę w portfelu tylko się uśmiechnął i zostawił go na miejscu. Nasza zabawa skończyła się w momencie kiedy jedna z kobiet wychodząca ze sklepu zobaczyła portfel i włożyła go do kieszeni i udała się do domu. Nawet ją śledziliśmy myśląc, że za blokiem zobaczymy jaką zawartość ma znalezisko, ale niestety weszła do klatki schodowej w bloku, a my musieliśmy zająć się czymś innym( ͡° ʖ̯ ͡°).
#coolstory #dziecinstwo
Majsterko - Przeglądając mirko natknąłem się na zdjęcie portfel wypełnionego makarone...

źródło: comment_ZRseBlNS2cMzmaL5kt6YYc823Knun9EK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz