Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! #rozdajo #konkurs #cebuladeals

Zgodnie z wczorajszym wpisem:
http://www.wykop.pl/wpis/11270926/siema-mirki-rozdajo-konkurs-cebuladeals-jak-bedzie/

ruszamy z konkursem.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste :)

Napiszcie w komentarzach pod tym wpisem dlaczego chcecie ją mieć :) wszystkie chwyty dozwolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Spośród komentarzy wybiorę najciekawszy i osoba ta otrzyma przed 14.02 paczkę a w niej cztero ramkowy zestaw z napisem LOVE. Kolor uzgodnimy indywidualnie :) Ramki przeznaczone dla zdjęć 10x15 cm.

Zdjęcie dla potwierdzenia wiarygodności ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz ytany - Hej Mirki! #rozdajo #konkurs #cebuladeals 

Zgodnie z wczorajszym wpisem:
...
źródło: comment_Bqs3ZxEkqqhVOLYstyhGhUHjBJi42aHm.jpg
  • 25
@ytany: Ja chętnie przyjmę. Mam bardzo dużo zdjęc z moim różowym paskiem i będzie to zajebisty prezent dla niech po umieszczeniu naszych zdjęć w tych ramkach ;p
Kiedys kupiłem jej album na 300zdjęc i nie starczył, ale ramka na 4 zdjęcia styknie ;p Taka ładna.
@ytany: mój rozowypasek nabył ostatnio ramki, ale zmusi mnie do ich odnowienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak dostałbym takie ramki, to można by było spokojnie uskuteczniać prokrastynację ( ͡ ͜ʖ ͡) jak nie dostanę, to będzie urwanie głowy i nikt nie będzie szczęśliwy na walentynki()
@ytany: W tamtym tygodniu straciłem pracę, przez pewien czas (póki nie znajdę pracy:() muszę trochę zaciskać pasa, aby zapewnić sobie i mojej kobiecie dobre warunki bytowe, więc taka ramka byłaby świetnym prezentem niespodzianką. Szczególnie, że ustaliliśmy już ze względu na to, że nie mamy kasy nie będziemy sobie wymyślać jakichś prezentów. #smutnahistoria
Spośród komentarzy wybiorę najciekawszy i osoba ta otrzyma przed 14.02 paczkę a w niej cztero ramkowy zestaw z napisem LOVE. Kolor uzgodnimy indywidualnie :) Ramki przeznaczone dla zdjęć 10x15 cm.


@ytany: bede trzymał w nich zdjęcia czipsów i batonów z szafki ( ͡° ͜ʖ ͡°)