Wpis z mikrobloga

Mam taki problem z organizacją pracy. Otóż często mam tak że zanim zdążę coś zrobić, nawet drobnego, to potrafię się rozproszyć, zapomnieć co w zasadzie chciałem zrobić i zająć się czymś innym.

Zazwyczaj wygląda to w taki sposób jak dzisiaj, chciałem sprawdzić kiedy kolega z pracy pojawi się w biurze. 3 razy wchodziłem na stronę z grafikiem i ani razu tego nie sprawdzałem, tylko się rozproszyłem i zająłem czymś innym.

Ma ktoś pomysł z czego to może wynikać, albo jak sobie z tym radzić? Mi się wydaję że moja #dysmozgia wychodzi, ale może to coś innego.

#pracbaza #niewiemjaktootagowac
  • 5
@MiernaBabcia: To też, tylko nie w tym konkretnym kontekście. Jak mam coś zrobić wieczorem itd. to jak najbardziej. Ale jak jestem w pracy to raczej >80% czasu na serio pracuję tylko po prostu czasem zapominam zrobić pewnych rzeczy mimo że zabieram się do nich 3,4 razy.
@ZeppelinPL: Ja też tak mam. 3 razy wchodzę w internet, żeby sprawdzić jedną rzecz, a kończy się na tym, że przeglądam coś zupełnie innego. Trzeba się po prostu skupić i jak już się ma na myśli konkretną rzecz do zrobienia to ją zrobić.