Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada

Co te różowe paski, a w szczególności mój to ja nie wiem.
Ostatnio sobie filtruje z taką laską, jeszcze nic nie było, ale przyznam bez bicia, że ciągnie mnie w bok, ale póki co tylko sms-y, facebook i czasami sobie pogadamy przez telefon.
No i jedną z takich rozmów podsłuchał mój różowy. Się wkurzyła i mówi do mnie tak:

r - rózowy, ja - ja

r - Kim ta wywłoka jest?
ja- no taka koleżanka
r- Jak ma na imie?
ja- no Renata
r- skąd ją znasz?
ja - no ze szoły
r- jak długo to już trwa?
ja- no trzy miesiące...ale to nic takiego, takie tam niewinne sms-y i czasami do mnie dzwoni

myślałem, że się ucieszy, że jestem z nią szczery i w ogóle, a ona do mnie

"Myślałam, że przynajmniej zachowasz się jak mężczyzna, wyprzesz się wszystkiego i skłamiesz, a ty taka #!$%@? jesteś"

nie ogarniam już tych bab
  • 41
  • Odpowiedz
@evo44: pewnie ta, która tego nie powiedziała, też by tak powiedziała, tzn w sensie, że trzeba się było wyprzeć, ale on a jeszcze tego nie powiedziała, ale pewnie tak powie, jak się spytam , więc którą mam zostawić?
  • Odpowiedz
@HhhOooO: Gdybyś skłamał to okazałbyś jakieś resztki uczuć do niej, choćby litość, a jak tak obojętnie jej mówisz, że sobie piszesz z inną oznacza, że masz ją głęboko. Zabolało ją po prostu. Z resztą kogo by nie zabolało.
  • Odpowiedz
@trollik: jestem tylko człowiekiem i nic nie poradze na to że inne kobiety też mnie pociągaja, ale tak jak pisałem, nic oprócz filtru nie było. A ją po prostu szanuje, jestem z nią zawsze szczery, Renata to nie było nic wielkiego, więc nie powiedziałem jej o niej dopóki nie zapytała. Ja jej pozwalam pisać z kim chce, wiec nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
@HhhOooO: > jeszcze nic nie było, ale przyznam bez bicia, że ciągnie mnie w bok

Ciekawe czy Ty byś chciał żeby Twoja dziewczyna sobie z kimś flirtowała i miała ochotę na skok w bok.
  • Odpowiedz