Wpis z mikrobloga

@mcjposp: Nie mógłbym się tak sztucznie śmiać, jak þrobuję się czasem śmiać z czyjegoś żartu sztucznie to morda mi się aż tak dziwnie wkyrzywia z niechęcią, co innego do zdjęcia uśmiech.
  • Odpowiedz
@mcjposp: przecież to jest super :D Ludzie spotkali się, aby wspólnie się pośmiać. Widać, ze się świetnie bawią i sprawia im to ogromną przyjemność:). Co Was obchodzi to, w jaki sposób inni wykorzystują swój czas wolny? Żyjcie i dajcie żyć innym!
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana: kurde, to nie miało zabrzmieć jak wyraz pogardy do tych ludzi. Ogólnie szacun, że ludzie potrafią znaleźć sposób na bycie szczęśliwym w tym szarym i smutnym jak #!$%@? kraju. Jak @nom_om wspomniał, nikomu przy tym nie szkodzą, co też jest niebywałym wyczynem. Niemniej jednak jest to cholernie zabawne :D
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana: ale kto tu jest naburmuszony, zachowanie tych ludzi ewidentnie wskazuje na jakieś zaburzenia psychiczne a ten jogin-guru bardziej mi na nawiedzonego wygląda niż wyluzowanego. Oczywiście jak się domyślam nikomu nie szkodzą więc niech sobie urządzają to żenujące coś ale i tak jestem zdania, że to jest tak głupie, że pozostaje się tylko z tego śmiać... ej... czekaj, ta terapia działa, ich plan się spełnia! Dziękuję Ci Joginie Śmiechu! Od dziś
  • Odpowiedz
@morghul: ta technika wywodzi się z Indii i na pewno nie jest wymysłem tego pana z filmiku. Ponadto ma właściwości lecznicze. To że wygląda to głupio no to cóż. Wyzywanie od chorych psychicznie jest co najmniej słabe jeżeli się nie ma pojęcia na dany temat.
  • Odpowiedz
@co-to-ma-byc: ja nie twierdzę, że jest jego wymysłem. Powiem więcej, wcale nie jestem zaskoczony, że wywodzi się z Indii, wiele dziwnych wierzeń i zwyczajów się od nich wywodzi bo to bardzo zabobonna i zacofana kultura ale za to nie wiem czemu modna od jakiegoś czasu więc można ją wciskać niedojebom umysłowym jako coś co ich uleczy z braku mózgu.
P.S. A jak się ma pojęcie na dany temat to można się
  • Odpowiedz