Wpis z mikrobloga

Wersja tylko jedna słuszna -TL;DR

Udostępniamy zdjęcia i śmiejemy się z patologii umysłowej znajdującej się pod wydarzeniem: klik

Plusujemy w gorące i udostępniamy znajomym. Rozpowszechnijmy te zacne twarze walczące o wyższe zarobki dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępniamy też link do profilu FB zainteresowanych osób: https://www.facebook.com/dankaapoloniapetronela.kosiorek?fref=nf

#bekazlewactwa #heheszki #humor #humorobrazkowy #jestemania #bekazpodludzi #bekazlewactwa #rakinstant
Pobierz K.....s - Wersja tylko jedna słuszna -TL;DR

Udostępniamy zdjęcia i śmiejemy się z ...
źródło: comment_0u42Q8WJP0MWKV3hFpuTxJ2iwR2QK2ol.jpg
  • 49
@Kormas: widziałem pania grodzka pare dni temu na ulicy, jechała zajebistym beemwu. szkoda, ze a) przez chodnik, pozniej w poprzek pasow dla pieszych z chodnika az na lewy pas, gdy inne samochody staly na czerwonym b) potem zmieniala pasy bez kierunkow . #!$%@? mnie tacy ludzie.
@saj: Wkurzyłoby mnie to ktokolwiek by tak nie jeździł. Ja nie mam nic przeciwko Panu Bęgowskiemu, jeśli chce żeby go nazywać Anną Grodzką, to jego prywatna sprawa. Nie mam nic do tego, że chce być też nazywany Panią i nosi damskie ciuchy, nawet jeśli w domu zmienia je na męskie. Nie obchodzi mnie z kim sypia. Te rzeczy nie obchodzą mnie też jeśli chodzi o każdą inną obcą mi osobę, nie