Wpis z mikrobloga

Hej hej mirki. Pytanie mam o #sj4000. Mianowicie, dziś lub jutro chce dokonać zakupu tej kamerki, bo za niedługo wyjeżdzam za granicę. Co myślcie o tej aukcji? Ktoś u nich kupował i jest w stanie potwierdzić, że to oryginalna kamerka?

allegro

Myslę też nad zakupem u #vat19 , ale widzę w komentarzach, że wysyłka jest dość rozleniwiona, a też widziałem, że niektórym udało się ją kupić za ~359zł, a teraz jest już za 400, co dalej skłania mnie ku allegry.

Co sądzicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 17
Proszę weźcie też pod uwagę, że jak robimy promocję, to zamówienia lecą lawinowo i wtedy ociera się to o górną granicę terminów wysyłki, jeszcze w przypadku ostatniej partii Urząd Celny opóźnił nam odprawę o dwa dni, ponieważ chcieli sprawdzić cały kontener. Teraz są na magazynie i wysyłane praktycznie od ręki.
@Vat19pl: No dobra, w takim razie, jeśli złożę zamówienie jutro bardzo rano, to mam szansę otrzymać kamerkę do końca tygodnia? (przesyłka kurierska oczywiście)

Swoją drogą, kiedy planujecie najbliższe promocje/kody rabatowe na SJ4000 WiFi? : )
@bianconeri22: My nie sprzedajemy sj4000 WiFi :) Ale jak zamówisz SJCAM SJ4000 WiFi jutro i nie wymyślisz sobie kolory znanego tylko kobietom, to sądzę że do środy będziesz miał w ręku swój towar.
@Vat19pl: No link jak widać :D

Oczywiście od początku miałem na myśli SJCAM sj4000 WiFi, producenta zostawiłem w domyśle.

Myślę, że jednak zostanę przy czarnym lub srebrnym ; )

A tak wracając do tych zniżek lub promocji...?
@Vat19pl: Mimo taktownego pominięcia mojego pytania o promocję, zamówienie złożone. Czekam więc na przesyłkę w środę/czwartek.

Duży plus za to, że można się z Wami skontaktować na takich portalach jak wykop.pl i to w niedzielę wieczorem! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bianconeri22: Założyłem, że jesteś samcem. A samiec nie podbija do drugiego samca ze słowami - ej daj kawałek mamuta, tylko zaiwania i poluje na swojego mamuta. Tak samo tutaj, co za frajda dostać, jak można znaleźć samemu :-)