Wpis z mikrobloga

#cebuladeals
#!$%@?, tag zaczął służyć do chwalenia się jak dobre są pizze,ile kto #!$%@?ł, na obniżkach o złotówkę i Bóg wie co jeszcze. Macie pomysł na nowy tag, na którym faktycznie będą wrzucane prawdziwe okazje? Myślałem o czymś takim jak #realdeal (rildil z angielska), ale dopóki Auchan nie przejmie całej sieci Real w Polsce, to pewnie będą się tam pojawiać oferty na promocyjne ceny sera żółtego, pasztetów czy innych podwawelskich. Jakieś pomysły na inny tag, w którym będzie można znaleźć oferty na buty za półdarmo, albo PS4 w dobrych cenach? Ból dupy z mej strony, ale pewnie wielu miało nadzieję, że na tym tagu jednak znajdą coś interesującego, nawet jakby miała to być jedna oferta na miesiąc. Dziękuję, dobranoc.
  • 24
@sopel87: Jako inicjator #cebuladeals myślę że będzie to dobry pomysł ale jest jeden problem, (na początku będzie się cieżko wybić bez dobrych deali a jeśli już jakiś wyjdzie to zobaczysz co się stanie z tym tagiem jak jedna promocja przejdzie, spamerzy się przeniosą)
Myślę iż dobrym pomysłem byłoby stworzenie jakiegoś ogarniętego bloga z prawdziwymi okazjami ( ale potrzeba do teo czasu i umięjętności ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@wonzki: Nie wydaje mi się, że wychodzenie poza wykop to dobry pomysł. Są takie strony które śledzą gazetki marketów, ibood który czasami też miewa dobre okazje. Bardziej podoba mi się pomysł nowego tagu i wewnętrznej moderacji. Czyli na przykład dwa tagi jeden główny drugi pomocniczy obserwowany przez wszystkich zainteresowanych. Zamiast wołać ca 1500 userów, piszesz pod drugim tagiem, że takiego mirka wrzucasz na czarnolistę, albo wszyscy zgłaszamy do wykopowej moderacji za