Wpis z mikrobloga

Nero12 o Hudźcu.
http://www.wykop.pl/wpis/11222966/zauwazylem-bardzo-ciekawa-rzecz-gdy-u-hudzca-cos-s/

Wg mnie można go nazwać dziennikarzem; ja dodaje propagandysta ale to ze względu, że pracuje w instytucji publicznej Noworosji.


Jak czytam te wypociny, to aż mnie skręca. @Nero12 masz problem z ogarnięciem, że Hudziec pracuje w zbrojnym ugrupowaniu terrorystycznym? Masz czelność jeszcze tutaj go wybielać, promować, nakłaniać do dyskusji z nim oraz akceptowania i zmiękczania tego stanowiska?! Wyglądasz na jego "adwokata".

Niesamowite, że są jeszcze osoby, które mogą podzielać Twoje poglądy w stosunku do tych przestępców.
#ukraina #ruskapropaganda #polityka
  • 8
@gapcio666: Pisałem już, że gość jest stronniczy motzno (prorosyjski - albo inaczej, mocno antyukraiński w obecnej sytuacji - wsparcia ze strony NATO oraz "Zachodu"), ale próbuje złapać tłum takim ględzeniem. Zresztą pisał już dawno temu, że nie jest obiektywny, bo jest mocno "antynato". Teraz próbuje grać tym wizerunkiem, aby podłapać "niezdecydowanych". Nie miałbym nic do tego co głosi, gdyby nie to, że od jakiegoś czasu uparł się na wspieranie polskiego adwokata
@gapcio666: Ale nadal z polskich dziennikarzy ma zdecydowanie największą wiedzę o funkcjonowaniu Noworosji więc CHOĆBY tylko z tego powodu wypadałoby go szanować. Ale ukrainofile są infantylną, nawiną bojówką... Np. jak Pereirze bodajże pomalowali farbą drzwi to poleciał z tym od razu na soszjale. Ja bym wziął farbę i domalował co trzeba aby zrobić zamieszanie, najlepiej "pozdro od NAZWISKO", skłócić i ich i prokurature nakierować. Oni potem sami siebie by sypali, bo