Wpis z mikrobloga

Kuźwa, wiem już, co to #blablacar!!!!!111.
Musiałbym być świeżo wybudzonym ze śpiączki znaleziskiem z antarktydy, albo co gorsza od roku dostępu do internetu nie mieć, żeby nie wiedzieć. Od MIESIĘCY nie sposób na Wykop zajrzeć, żeby się nie nadziać na taką, czy inną reklamę tego... tego czegoś, walącą po łbie gdzieś ze strony głównej. Rozumiem potrzebę, reklama dźwignią i tak dalej, więc przeboleję. Mam jednak malutką prośbę: tworząc kolejne wersje tejże reklamy nie zakładajcie z góry, że przeciętny wykopek urodził się wczoraj.
#szlagmnietrafia #niewiemjaktootagowac
  • 9
@magik111: oczywiście, że mam adBlock, od jakiegoś czasu zresztą zastąpiony przez uBlock. Sprawdzają się idealnie na wyskakujące okienka, belki i tym podobne reklamy wrzucane jako osobne obiekty, na "wykop sponsorowany" jednak już niekoniecznie.
@magik111: wiem, ale jak to odfiltrować, żeby usuwało tylko "wykopy sponsorowane", a nie zniszczyło samego wykopu? Przy obiektach linkowanych z zewnątrz nie jest to problemem, ale taki wykop sponsorowany z punktu widzenia adblocka zdaje się wygląda tak samo jak wszystkie inne wykopy.