Wpis z mikrobloga

Porobiłem losowe generowanie danych do paszportów, na razie bez fotek, to sobie zostawię na koniec. Docelowo będzie kilka krajów, lecz będą to raczej fikcyjne nazwy. Albo zostawię same kolory, np. państwo zielone, czerwone, niebieskie, żółte.

Rozgrywka będzie podzielona na miesiące. Po każdym miesiącu będzie podsumowanie, bilans zysków, strat, kar, łapówek
( ͡° ͜ʖ ͡°) będziemy mogli dostać nagrodę pracownika miesiąca/ roku (a może i dekady?) Za kasę będziemy kupować różne rzeczy, ale też będzie potrzebna żeby prowadzić dalszą rozgrywkę, nie będziemy mogli przejść do następnej rundy z ujemnym lub bardzo niskim stanem konta. I tutaj właśnie obmyśliłem sobie żeby gracz miał możliwość dostania trochę wirtualnej kasy w zamian za obejrzenie reklamy, byłby profit dla mnie i dla gracza, który nie chciałby jeszcze kończyć rozgrywki. Zapytacie wtedy gdzie wyzwanie, skoro można oglądać reklamy i grać w nieskończoność? Otóż przegrać będzie można na kilka innych sposobów, np. gdy za wolno będziemy pracować i utworzy się duża kolejka aut, za wpadkę przy braniu łapówki od klienta itp.

Do końca roku pozostało 337 dni.

------------------------------------------------------
#odzeradogamedevelopera
Pobierz TadeuszSynZygmunta - Porobiłem losowe generowanie danych do paszportów, na razie bez ...
źródło: comment_wAA0ra4EVB5JAFNTSbYk51PS10R9CRM4.jpg
  • 71
@TadeuszSynZygmunta: uszanowanko, też tak będę gry pisał


Skryptujesz w c# czy js?
Gra 2D, tak?
Czym się różni w unity pisanie konkretnie pod mobilne od pisania pod pc?
Jakiego używasz unity, abonament czy hehe wersja darmowa? Zwraca ci się w ogóle na abonament z tych reklam? Placisz coś googlowi za to że sprzedajesz (czy tam udostepniasz do pobrania :D) z ich sklepu?