Wpis z mikrobloga

- A więc jest Pan głuchy od urodzenia?

- Witamy w zespole!


Witajcie! :)

Jedyne polskie radio internetowe na stronie ze śmiesznymi obrazkami poszukuje śmieszków pozakontrola do wspólnego heheszkowania na antenie #wykopfm

Oczekujemy:
- bycia niemową oraz śmieszkiem poza kontrolą,
- poczucia humoru na poziomie conajmniej Karola Strassburgera,
- potrzebę atencyjności,
- posiadania mikrofonu lepszego niż laptopowego.

Dodatkowym atutem będzie:
- certyfikat śmieszka bez kontroli,
- bycie bordo,
- doświadczenie w podobnych projektach,
- zaświadczenie o #!$%@? mózgowym.

Główne zadania:
- spamowanie pod tagiem #wykopfm,
- psucie radja,
- przeprowadzanie wywiadów z małoznanymi ludźmi,
- gubienie kartek z pytaniami,
- przepraszanie za powstałe problemy techniczne.

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, w postaci niezliczonej ilości atencji w radjo i plusów na mirko,
- umowę o współpracę z radjem o silnej pozycji na rynku usług heheszkologicznych,
- pakiet szkoleń w sucharzeniu,
- pracę w zawsze miłej atmosferze,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na PW profilu @WykopFM.

http://wykopfm.pl

#wykopfm
WykopFM - > - A więc jest Pan głuchy od urodzenia?
 - Witamy w zespole!

Witajcie! ...

źródło: comment_ZebDQVKkesMQBw5dVJLtmKZBgtqV6qbV.jpg

Pobierz
  • 15
@Infrass:
Wybacz, ale nie będę dyskutował z osobami, które nie mają bladiego pojęcia co się dzieje a najwięcej komentują. ;)
Ah, no tak - zapomniałem. Jest obszerna relacja ze strony sajlenta. ;)

Serio, mam lepsze zajęcia niż odkręcanie tego co wymyślą osoby z zewnątrz.
Gdy ktoś już poleciał z radia (na chwilę obecną to są dwie osoby: silent oraz soplowy) to miał ku temu konkretny powód, który zawsze tej osobie przedstawiałem.
@max1m0-:

nie będę dyskutował z osobami, które nie mają bladiego pojęcia co się dzieje a najwięcej komentują


Spoko, ja do dyskusji nie zmierzam bo wiadomym jest że to Ty zawsze masz rację. Ale mimo to z chęcią bym chciał rozwinięcie wątku że najwięcej komentuję, bo jak dotąd - przegrywam z innymi.

Jest obszerna relacja ze strony sajlenta.


Akurat jego relację to mam w głębokim poważaniu, gdyż pierw miał wyjebkę na to
@Infrass:
Ostatnim czasem zbieram duzo komentarzy od osob o ktorych pisalem wyzej i na takie komentarze nie odpisuje wogole.
Przepraszam, ze wrzucilem Cie do jednego worka z innymi - generalizowalem.

Nie zawsze mam racje z czego zdaje sobie sprawe. Twoja ironia tym, ze jest inaczej jest niesprawiedliwa, szczegolnie ze nie pamietam bysny rozmawiali kiedys.

Mialem powod by pozegnac sie z Pawlem co nie zmienia faktu ze masz oczywiscie racje. Postaram sie