Wpis z mikrobloga

Trzy zdania na temat.

Nigdy nie korzystałem i nie posiadałem multikonta (np. dwóch kont jednocześnie). Przy okazji - procedura usuwania trwa 30 dni i nie mamy na nią wpływu, więc darcie się, że "hurr durr nie usunął" darujcie sobie - PO PROSTU NIE DA SIĘ.

Sprawa kolejna. Zadacie sobie pytanie - to po co kasujesz i zakładasz kolejne konta? Odpowiedź jest banalna.

Jest grupa szkodników, którzy pracują w tagu #permdlajanusza i za każdym razem jak umieszczają kogokolwiek pod tym tagiem automatycznie spotyka się z represjami ze strony tejże grupy osób. Niestety, za każdym razem jak założyłem nowe konto, lądowałem pod tamtym tagiem m.in. umieszczony przez użytkownika np. @Myrten @WykopWasPrzejrzal @mowie_co_mysle czy też główny prowadzący @PedroLeon. Powodowało to automatycznie uruchomienie mechanizmu represji z ich strony (w okolicach 20 szt. userów spod tagu #permdlajanusza), ubliżania, zakopywania, minusowania, niekończących się ataków, skierowań do psychiatrów, itd. Nigdy nie liczyła się jakakolwiek treść tylko autor. Kopać i szykanować autora. Ile się tylko da. Nigdy nie podejmowali walki na argumenty. System: gnoić. Sowiecki system.

Skoro nikt z moderacji nie był zainteresowany w pomocy w rozwiązaniu tego problemu (zgłaszałem wielokrotnie) i chcąc bronić się przed tym procederem liczyłem, że za którymś razem po prostu już odpuszczą - liczyłem, że tag raczej dla luzu stworzony i odpuszczą przy kolejnym koncie, ale jak się okazało jest bardzo intensywnie użytkowany do represji - reagujący w kilkadziesiąt sekund m.in. na moje ruchy. No i niestety, efekt odwrotny od zamierzonego.

Przed represjami na wykopie nie da się obronić a moderacja rozkłada ręce. I co innego rozumiem przez inne zdanie i brak konsensusu (całkowicie naturalny proces podczas dialogu) a co innego przez jawne i niszczące represje ze strony grupy osób.

A teraz śmiało możecie zarzucić bana. Lata mi to wokół pędzla. Czas zakończyć przygodę z Wykopem, ale chciałem, abyście wiedzieli kto do tego doprowadził i jakimi drogami. Smaczki zostały na "czarną godzinę".
#ukraina (jako, że głównie tutaj działam) #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #ruskapropaganda #moderacja #moderacjacontent #tangodown #permdlajanusza
  • 25
@windows8: Nikt nie powiedział, że odpuszczam. Zaznaczyłem, że to dobry na to czas, gdyż moderacja puszcza oczko do nich - brakiem reakcji. Co mogłem w swoim zakresie, aby wyjść z tego tagu to zrobiłem. Próbowałem uniknąć tego burdelu zakładając inne konta, byle tylko wyjść z tego tagu i odpocząć od represji. Bezskutecznie. Spirala się nakręciła.
@benzdriver: Wszystkie punkty mam. Nie da się obojętnie wokół tego przechodzić. To jest towarzystwo, które stalkuje i przekazuje dane zamieszkania poszczególnych osób, przygotowuje różne akcje, rozrzucają swoje propagandowe ulotki po miastach, itd. Odsyłam do sprawy Maciejczuka - doszło do tego, że jego rodzina otrzymała ochronę policyjną. Sprawą druga jest kwestia Pana Marcina Reya, któremu sowieckie towarzystwo z Falangi/OWP rozrzuciło ulotki po mieście, że jest pedofilem. Osobiście znam bardzo dużo takich spraw,
@internetowyjanusz:

Możesz powiedzieć o co Tobie chodzi?


To jest towarzystwo, które stalkuje i przekazuje dane zamieszkania poszczególnych osób


O to mi chodzi. Nie raz przypisujesz nadprzyrodzone zdolności oszołomom którzy robią to co Ty, ale przenieśli się ze świata wirtualnego do realnego i tam trollują.
@gangsteris: może i Stadler nie osiągnął paranoicznego poziomu janusza (chociaż zbliżał się i do tego momentami, łącznie z dziwnymi teoriami) ale jak ktoś pisze, że on się nie użalał to chyba nie czytał jego wpisów. Mało kto na wykopie był taki poszkodowany jak on. Przecież on zgłaszał komentarze jak ktoś mu napisał żeby się puknął w łeb (a może nawet i "w czoło"), pisał, że był atakowany we wpisach, które usuwał,
Nigdy nie korzystałem i nie posiadałem multikonta (np. dwóch kont jednocześnie). Przy okazji - procedura usuwania trwa 30 dni i nie mamy na nią wpływu, więc darcie się, że "hurr durr nie usunął" darujcie sobie - PO PROSTU NIE DA SIĘ.


@internetowyjanusz: funkcją bana jest to, że zbanowany nie może korzystać z serwisu - nie może komentować, wykopywać, zakopywać, dodawać znalezisk i plusować innych. Tworząc nowe konto w czasie trwania starego