Wpis z mikrobloga

Najgorsza część w gamedevie to wymyślić nazwę swojego dzieła, już przy reVoid miałem spore problemy, teraz jest nie lepiej, moja kreatywność w tej kwestii jest bardzo słaba, wręcz szoruje dupą po ziemi, nazwa tymczasowa mojej produkcji to contraband, czyli po polsku kontrabanda. Później coś wymyślę innego.

Nie mam w ogóle czasu na tworzenie, bo na studbazie motzno zawracają dupę, ale w lutym przycisnę na maksa. Z konkretnych planów:

- system losowego generowania tożsamości i paszportów osób przejeżdżających przez granicę
- system prostego przeszukiwania aut, część już mam zrobione
- zamienić modele pojazdów na te zrobione przez blishera, większa kontrola nad spawnerami pojazdów

Z głównych rzeczy to tyle, jak już uda mi się to zrobić to będzie dobrze.

Aha i łapcie gifka, nic nowego na nim nie ma, ale to dla reddita, trzeba zacząć budować "bazę fanów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro.

Do końca roku pozostało 344 dni.

------------------------------------------------------
#odzeradogamedevelopera
TadeuszSynZygmunta - Najgorsza część w gamedevie to wymyślić nazwę swojego dzieła, ju...

źródło: comment_xFziSdVOYkMIIqTOzq1oPZn9kqEKF1tI.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Tfor: Plan jest taki: wydaję grę na andzia ---> zgarniam kupę hajsów z adsensa ---> wydaję grę na iOS za 99 centów bez reklam----> zgarniam jeszcze więcej hajsu ----> wydaję grę dla windowsphone, niech biedaki tez coś dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Zrób jak twórcy Papers, please. Tożsamość osób niech będzie brana z proponowanych przez nas albo od ludzi którzy Cię najbardziej wspierają. Możesz zrobić konkurs na charakterystyki tych osób. :) Fajna sprawa bo i wydaje mi się, że dla Ciebie łatwiej i my będziemy mieli w tym jakiś swój udział a to zawsze cieszy. :)
  • Odpowiedz