Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, wręcz #bojowkaandroid ale nexus spadł i kolega pozyczył mi na próbe Nokie Lumie 735. Niema opcji znowu używać androida. Teraz przynajmniej wiem czym jest płynny system i wytrzymała bateria:)

#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Oficjanie sam mianuje się członkiem grupy #bojowkawindowsphone

#windowsphone >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> #android
Pobierz
źródło: comment_AEEuaDCyAVpJpjmgLKdRfrTg7AQs8rYh.jpg
  • 98
@sivy83: z tym ze juz odpowiadalem na takie argumenty, swietnie sie musi grać na 5 calowym ekranie w cos nieprzystosowanego do niego :). Ale wiadomo niektorzy lubia na pc emulowac 3ds-a. A byle jak to mozna przez teamviewera na wszystkim odpalic
telefon był ładowany z gniazdka zapalniczki, do tego grzał się niemiłosiernie.


@macentos: Proponuję przyjrzeć się ładowarce, bo może mieć 450 - 500 mA i w takim przypadku bateria może lecieć w dół. Zaopatrzyłem się w 1A ładowarkę i telefon podczas nawigowania się ładuje bez problemu.

I raczej normalne, że telefon się grzeje podczas stałego używania GPS'a i często połączenia 3G.
@BaRi: Czy ty masz rozum i godność człowieka? Na 4,8 cala spokojnie wszystko można przeczytać, zobaczyć itp. Mając średnie palce nie zaliczałem missclicków. Cud wygody to to nie jest, ale w życiu nie zdecydowałbym się na telefon podstawowy mający 6" lub więcej.
@dzika_kaczka_bez_dzioba: ja z nexusa przesiadłem się na lumie 630 i ciągle sobie chwale ten tel 87 euro mp3 po 4-5h dziennie w pracy, net włączony, gps i głośnik bluetooth przez pare godzin i bateria śmiga po 3-4 dni, netflix działa, większość apek, które używałem na androidzie są lub są zamienniki, aparatu nie używałem, ani na nexusie ani tu wiec tel idealny dla mnie. A co do nexus5 pękł mi ekran przy
Pobierz
źródło: comment_Bwfplf0wYwlj1ih2SM4i16GRRZWdW3Z9.jpg
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Niestety mam dla Ciebie złą informację. Kupiłeś telefon bez gwarancji producenta. A dokładnie kupiłeś telefon na fakturę VAT marża, bądź jak wybierzesz opcję z paragonem to z PTU 0%. Dokument taki nie jest akceptowany przez większość serwisów i producentów. Jeżeli coś się zepsuje to będziesz miał wyłącznie opcję reklamacji jako niezgodność towaru z umową u sprzedawcy.
http://www.spidersweb.pl/2012/10/faktura-vat-marza-nie-dziekuje.html
@xylorinn: Tak zrobiłem i dogadałem się z koleżka od którego pożyczyłem te lumie ze jak mi typ zwróci kasę to od niego weznw te co mam teraz,bo on dostał iPhone. Tak wiec mam juz swój telefon w ręku:)))
Android niby fajna rzecz, ale uprawnienia aplikacji to jest kibel, byle guano chce mieć dostęp do wszystkiego. A tak na marginesie antek dobrze działają tylko na topowych modelach.
@dzika_kaczka_bez_dzioba: też byłem zdecydowany na Nokie 735, ale jak zobaczyłem, że nie ma tak prostych apek jak Ginger czy chociaż Jak Dojade to sobie odpuscilem. Szkoda, że ten WP tak jeszcze raczkuje. Na iOS mnie nie stać, więc będzie trzeba dalej z tym dziadowskim Androidem się męczyć...
@hub3r7: Weź się ogarnij. Miałeś w ręce WP i patrzyłeś jak działa apka? Nie? To przestań bredzić. Też miałem obawy przed zakupem (2 miesiące temu), ale miałem dość Androida, więc kupiłem i nie narzekam naprawdę. Jakdojadę działa bez problemów, choć brakuje szybkiej zmiany kierunku podróży i tyle co zauważyłem.
Opinie o WP są najczęściej z 2013 roku, wiem, bo dużo tego wertowałem, więc są mocno przestarzałe.