Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Smirnoff: Czarnolista to gowno, dziala tylko na chinskie bajki z mizernym efektem. Co 3 kuc pisze te suchary w swoich komenatrzach i potem jak ide na ulicy lub jestem na spotkaniach w firmie to mie pytaja "a ty siedzisz na portalu w ktorym plyty gazowe i korwin robi wode z mozgu licealistom?" Chce byc dalej kojarzony z tym dummym serwisem na ktory rejestrowalem sie 7 lat temu ( ͡° ʖ
@Nadrill: wszyscy zajarani tymi płytami, ale kto wśród tych gimbusów #!$%@?ących "ZAJEBISTE PŁYTY BEZ PŁOMIENIA" kupi w ogóle taką płytę? Podejrzewam, że z wykopu mieli maksymalnie 5 sprzedaży i to optymistyczny wariant. Super marketing bulwo xD I jeszcze ten wczorajszy Rickroll.. dawno takiej żenady nie widziałem. 2,5k plusów bo ktoś podał JAWNEGO LINKA DO RICKROLLA, bez żadnego #!$%@? ani ukrywania. Cieszę się, że polska firma produkuje coś takiego, ale niech #!$%@?ą
@Nadrill: warto dodać że gość z @solgaz nigdy nie raczył podać jak te jego "działania" przekładają się na sprzedaż.
Wydaje mi się, że wykręcał się stwierdzeniem, że "buduje wizerunek marki" - pytanie brzmi, czemu inne firmy nie chcą mieć takiego wizerunku? Może oprócz produktów przeznaczonych dla gimbusów, którzy dysponują budżetem pozwalającym kupić kartę SIM do telefonu, a nie kuchenkę.