Wpis z mikrobloga

Dzwoni kurier, odbieram i słyszę:

Paaanie, gdzie wy macie ten dział marketingu w Solgazie, bo paczkę mam dla was

Trochę się zdziwiłem, ale odpowiadam:

To nie taka duża firma, jestem tu jeden więc mogę zejść otworzyć drzwi. Podjechał Pan już?

...

Po chwili wnoszę paczkę do biura i już na liście przewozowym widzę, że to sprawka tego @bimbadil. Dziękujemy! :)

Wśród komentujących rozlosujemy kilka z tych gadżetów i wyślemy wraz z solgazowym upominkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#rozdajo #darylosu #solgaz #itmedia #prezent
SOLGAZ - Dzwoni kurier, odbieram i słyszę:
 Paaanie, gdzie wy macie ten dział marketi...

źródło: comment_s0rpshXY6RuiDVbDoehOplfEtjqtjLpW.jpg

Pobierz
  • 370
  • Odpowiedz
@SOLGAZ:

SSSSSS,,,OOOOO,,,L,,,,,,,,,,,GGGG,,,AAAA,,,ZZZZZ
S,,,,,,,,,,,,,,,O,,,,,,,,O,,,L,,,,,,,,,,,G,,,,,,,,,,,A,,,,,A,,,,,,,,,,,,Z
SSSSSS,,,O,,,,,,,,O,,,L,,,,,,,,,,,GGGG,,,AAAA,,,,,,,,,Z,,,
,,,,,,,,,,,,S,,,O,,,,,,,,O,,,L,,,,,,,,,,,G,,,,,,G,,,A,,,,,A,,,,,,Z,,,,,
SSSSSS,,,OOOOO,,,LLLLL,,,GGGG,,,A,,,,,A,,,ZZZZZ
  • Odpowiedz
co macie na myśli mówiąc ze trochę się tu uspokoicie ? ;>

@cfietka1: @arctix: myślę że @NameMaciek: trafił w samo sedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta, akurat. Chcesz się bordo pozbyć ;-)


A tak na prawdę to nie chcemy, żeby ktokolwiek narzekał że jest tu za dużo Solgazu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w pewnym momencie może stać się to irytujące :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ mam jedną wielką prośbę. Jak już Wam się powiedzie i będziecie potrzebowali anglojęzycznego call center to nie przenoście go do Indii tak jak Adobe zrobiło ʕʔ @bimbadil jako, że jesteś tutaj, to miałeś jakieś przygody z pomocą, czy to tylko ja mogę się takimi rzeczami pochwalić?
  • Odpowiedz
@triforcesolutions: Ja jako ich partner mam innego rodzaju support Adobe, ale znam temat, wiem jak jest bo klienty narzekają. Ale jest inne wyjście z tej całej supportowej sytuacji. Wystarczy na czacie ich zlapac, polskim czacie :> Jakby co to pisz co Cię gryzie do mnie, postaram się pomóc ;)
  • Odpowiedz