Wpis z mikrobloga

@remek4x4: ja za nową płaciłem 1500 miesiąc temu. Póki co wszystko na ultra i przy 2-3 letnich tytułach nawet chłodzenie się nie uruchamia:) Ale jak już wymagana jest pełna moc, to jest głośno...
@Murzinio: Tylko przy jakiej prędkości i głośności?

U mnie na default obciążenie 97% (programik gputest) - temperatury 75 stopni. Wiatraki na 30% (słychać, ale nie jest źle).

Wiatraki na 50% - głośno dosyć, ale całkiem okej - temp. 65 stopni.
Wiatraki 100% - nie da się wysiedzieć w pokoju - temp. 57 stopni.
@flann: no to chyba dla tego, jak czytałem na neweggu opinie to rozpłwają się wręcz nad EVGA, być może też ze względu na świetny serwis. No i to firma która ma bardzo wąską specjalizacje przez co plus dla nich dodatkowo.
Podobno Obok MSI i Zotac Omega AMP! mają najlepsze fazy zasilania zainstalowane na karcie.
@Murzinio: O to miło:) Ja nic nie ruszam, bo się słabo znam, a mocy i tak mam póki co aż za dość:)

A korzystając z okazji - w jaki sposób wyciszałeś obudowę? Ciekawi mnie to. Mi coś trochę szumi w obudowie i to nie jest grafika, bo przez większość czasu ma obroty na 0.
@Murzinio: siedzę z uchem w obudowie i powiem ci, że ciężko zlokalizować co to tak szumi... Ale jakoś sobie poradzę. Dzięki:)

Przy zakupie następnego pcta wezmę pod uwagę też obudowę:)