Wpis z mikrobloga

mirki, szukam sprzetu ktory pozwoli mi zdalnie sluchac muzy z tabletu, kompa, komorki... przegladalem troche neta i widze glownie male pojedyncze glosniki bezprzewodowe na bt, a ja bym chcial cos takiego, kolumny moga byc spietem z jakims boxem kablem, a ten box zajmuje sie komunikacja, i dodatkowo zeby mozna pod niego podpiac dysk usb z muza. znacie jakies sprawdzone tanie rozwiazania? nawet nie wiem jak szukac takiego boxa bo fraza media center mi znajduje glownie skrzynki na miniatx do filmow, a mnie bardziej interesuje odsluch;) czy da sie na cos takiego skonfigurowac np maline? #kiciochpyta #gadzety #audioboners #audio
  • 5
  • Odpowiedz
@vantar: Nie wiem czy o to chodzi, ale Sonos i Samsung Multiroom coś takiego oferuje. Testowałem ten drugi zestaw i jakość dźwięku jest naprawdę niezła - co prawda strasznie nieproporcjonalna do ceny, ale miały fajną, łagodną górę, niezłą ilość punktowego basu, dobrą dynamikę i rozdzielczość. Ten mniejszy Shape bardziej ciemny brzmieniowo, M7 raczej neutralny.
  • Odpowiedz
@piepia:
@NaxZST:
@radoslaw_nala: dzieki za odpowiedzi, widze ze ten logitech to koszt ~150zl i to by bylo dobre, ale znalazlem info ze jest nowa malina b+ w tej cenie, do tego kilka tutoriali na necie jak spiac to z bt, wiec zdecydowalem ze sie pobawie i sprobuje polaczyc moja stara zew karte dzwiekowa sb0270 z donglem bt i ta malina i zobaczymy co wyjdzie... :)
  • Odpowiedz