Wpis z mikrobloga

  • 2
PS. Po wyrażeniu przez przedstawicieli Wykopu poparcia dla zwolenników Holokaustu myślałem, że to niesmaczne żarty, ale widzę, że administracja i moderacja aktywnie uczestniczą w antysemickiej nagonce.
  • Odpowiedz
@Ginden:
Dostał tylko w tym tygodniu dwa ostrzeżenia dotyczące tagowania polityki i w panelu widzi zdecydowanie więcej niż to jedno znalezisko, ale masz rację, że powód nie jest zbyt dobry - został zmieniony.
  • Odpowiedz
@relik39:
W regulaminie nie ma bezpośrednio takiego nakazu. Jest on w znalezisku dodanym przez oficjalny profil Wykopu.

A jeżeli chcesz filozofować, że w regulaminie nie ma to proszę filozofuj sam, bo ta rozumowa będzie bezowocna. :)
  • Odpowiedz
@Deykun: nie filozofuje, tak tylko pytam. Moje przemyślenia są bezwartościowe, bo moderacja na wykopie i tak kieruje się decyzjami analnymi, czytaj - z dupy. Wiem że to wiesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@relik39:
Teraz się tym nie zajmę, bo znałbyś mój kod. :)

Ale... z tego co widzę w żadnym ze zgłoszonych przez Ciebie politycznych wpisów nie ma słowa o polityce jakieś konkretnej partii czy kraju tylko zostało użyte słowo "lewak", mamy kilka wpisów z całego tygodnia (nie kilka dziennie), a sam zgłoszony nie dostał podobnie jak bohater wpisu 2 ostrzeżeń dotyczących tagowania tylko w 2015 roku, więc nie dziw się,
  • Odpowiedz