Wpis z mikrobloga

Goulon znów pokazuje przemoc wobec kobiet. Tym razem, tylko psychiczną. Swoją historię Superakowi opowiedziała Daria, jego była dziewczyna.

Herold Goulon (27 l.), jeszcze do niedawna gwiazdor Zawiszy Bydgoszcz, ma drugie, mroczne oblicze. To fizyczna i psychiczna przemoc wobec kobiet. Jego była partnerka, Daria z Poznania, oskarża Francuza o znęcanie się. – Nazywał mnie k., dziwką, szmatą, głupią białą Polką – opowiada „Super Expressowi”. Goulon był już w przeszłości skazany za bicie i podtapianie poprzedniej dziewczyny. Daria O. (29 l.) prosi, aby nie podawać jej pełnych danych. Twierdzi, że przez kilka miesięcy była partnerką Goulona. – Poznaliśmy się w poznańskim klubie „Pacha”. Na początku był miły i kochany, nic nie wskazywało, że może się zmienić. Kiedy pierwszy raz zaprosił mnie do Bydgoszczy, gościł tam również Bernardo Vasconcelos, jego kolega z Zawiszy. Była z nimi Polka, której rozkazywali. Zapytałam ją, dlaczego godzi się na takie traktowanie. Herold wściekł się, że z nią rozmawiam. Stwierdził, że rozumie po polsku i że ich obrażam. „Jesteś dziwką. Polską k.. Zerem. Śmieciem. Ja jestem kimś, a ty nikim” – tak się wtedy do mnie odezwał – relacjonuje Daria. – Chwilę potem powiedział, żebym się wynosiła. Nie chciałam, było późno. Położyłam się i stwierdziłam, że mogę wyjść rano. Złapał mnie za ubrania i wypchnął za drzwi. Nie odzywał się dwa tygodnie. Pasowało mi to. Potem przysłał SMS-a, że przeprasza i chce się spotkać. Opowiedział o trudnym dzieciństwie, jak ojciec bił jego i matkę. Pokazywał ślady na ciele. Narzekał, że w Zawiszy mu źle. Że prezes i trener, ten Rumak, się na niego uwzięli. Mówił, że Rumakowi to w pysk chce dać, tak go nie znosi. Uspokajałam go. Bo był znów taki kochany – kontynuuje Daria.

#ekstraklasa #weszlo #superexpress #pilkanozna #zwiazki #rozowepaski
  • 3
  • Odpowiedz
Jesteś dziwką. Polską k.. Zerem. Śmieciem. Ja jestem kimś, a ty nikim, ...Złapał mnie za ubrania i wypchnął za drzwi.

Uspokajałam go. Bo był znów taki kochany


@redheart: Nawet mi jej nie żal xD
  • Odpowiedz