Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym wpisie odnosnie tego, ze mysle o AMA o tym jak bylem kierowca prostytutki w UK, poradzono mi, aby napisac to jeszcze raz na blogu i #tagujtogowno wraz z dodatkowymi informacjami, bo podobno sposob w jaki to napisalem byl tragiczny, bez tagow i bez detali.

Tutaj macie o co mi chodzi:

Dzisiaj (Sobota 17/01/2014) w okolicach 23 polskiego czasu zrobilbym AMA o tym jak przez rok bylem kierowca prostytutki w UK. Bylo kilka smiesznych akcji (szczegolnie dla mnie), bylo tez kilka nieprzyjemnych (rowniez szczegolnie dla mnie).
Jezeli chodzi o weryfikacje: nic oprocz e-maili wymienionych miedzy nami przed rozpoczeniem wspolpracy oraz jeden (od niej) po zakonczeniu z zalami nie jestem w stanie pokazac. W mailach usune daty oraz jakiekolwiek dane mogace bezposrednio zaprowadzic do jej osoby. Siebie nie ukrywam, bo robilem kilka rozdajo i niektore Mirasy i tak mnie znajo. Mimo iz nie rozstalismy sie w przyjacielskiej atmosferze, nie chce jej zaszkodzic w zaden sposob.

Tutaj w komentarzach nie bede odpowiadal na pytania, ktore pozniej mozecie zadac w AMA bo byloby to bez sensu.

Jak znajdzie sie kilka (moze z 50) osob chetnych i zaplusuje wpis to dzisiaj wieczorem wystartuje z AMA.

Mialem #tagujtogowno to taguje #ama #prostytucja #ochrona #praca
  • 157