Wpis z mikrobloga

Zepsuła mi się poprzednia e-fajka (nic ciekawego, bateria za 25 zł). Dlatego oglądam się za lepszym modelem. Ostatnio znajomy kupował zestaw gdzie były dwa Trendy Smart V-go. Chce mi sprzedać jedną za 60 zł. Jak myślicie, warto? Posłuży mi lepiej niż inne byle jakie składaki?

Czy lepiej może dozbierać chociaż te 100 zł i kupić coś lepszego?

#epapieros #epapierosy
  • 27
@laress: zależy ile masz zamiar dozbierać. przyzwoity akumulator z wyświetlaczem i kontrolą mocy/napięcia/rezystancji grzałki kupisz już za 130 zł do tego parownik za około 40 zł i powinieneś być zadowolony.
@dreaper: bez przesady, w takie hardcorowe bajery nie chcę się bawić xD

Bardziej mi pasuje taki prosty i dobrej marki, coś jak @GOTOVE podesłał. Czekam tylko na potwierdzenie jeszcze tej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@laress: hardcore bajery stoją po 600 zł lub więcej za elektronikę (ładowarka 100 PLN, do tego aku około 40 zł za sztukę), a parowniki po kilkaset złotych, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest przyzwoity średniak, z którego powinieneś być zadowolony
@laress: tutaj jest to co potrzebne standardowemu użytkownikowi, całkiem fajny clearomizer (obecnie lecę na Protankach III, ale taki zawsze możesz sobie za 20 zł dokupić), dobra bateria z regulacją napięcia (mam dwie od lipca, są niezawodne).
No i tak jak mówi @PrawieJakBordo grzałki BVC są gorsze, chociaż to kwestia gustu.
Spinnera 2 nie polecam, chociaż mój działa bez problemów, ale jak pisze @spluczka - są felerne egzemplarze.
Na edymie gwarnacje masz na 3 miesiace na baterie. Co sie z nim stalo? Gdzie kupiles?


@PrawieJakBordo: bateria ładowała się 6 godzin, a działała przez kilkadziesiąt minut. miałem zdrapkę, sprawdzałem autentyczność produktu i wszystko, rzekomo - było ok. też ma gwarancję, tyle że gwarancja tego typu problemów nie obejmuje.
aha, nie kupiłem na edymie. brat kupił w jakimś sklepie. nie dopytywałem się o szczegóły.