Wpis z mikrobloga

jak wrazenia?


@MrGreeneye: zdjęcie nie moje. mój przyleci do mnie za jakieś 2-3 tygodnie ;)
Nie mogłem się doprosić polskich sprzedawców o ściągnięcie Orchida v6, nie wytrzymałem i dziś złożyłem zamówienie na fasttech. Oprócz tego - zamówiłem też tego mini klona Erlkonigin. Cena - niecałe 14$. Przesyłka gratis.

Co to jest ??


@I_try_to_talk_to_you: atomizer podciśnieniowy. działa na tej samej zasadzie co kayfun: https://www.fasttech.com/products/1996900
  • Odpowiedz
@spluczka: bede kupowal isticka 20W i zastanawiam sie czy warto pakowac sie w nautilusa czy tez moze lepiej sprawic sobie cos takiego juz. niewatpliwym plusem jest mozliwosc krecenia wlasnych grzalek. pytanie tylko jak to kosztowo wychodzi i czy warte zachodu
  • Odpowiedz
pytanie tylko jak to kosztowo wychodzi

Drut ok.1 zł/metr. Wata (100% bawełny) - 5zł za opakowanie, które wystarcza na rok-dwa. smak/transport liquidu - dużo lepszy niż na cleromizerach

i czy warte zachodu


@apaczacz: grzałki wytrzymują o wiele dłużej i nie ma z nimi problemów. wystarczy raz na kilka dni/tydzień (w zależności od koloru płynu i tego, jak bardzo syfi) wyjąć watkę, przepalić grzałkę, przemyć ją pod kranem, wsadzić świeży knot z
  • Odpowiedz
trudno się to robi? trzeba posiąść jakąś mistyczną wiedzę?


@apaczacz: umiejętność nawijania drutu wokół śrubokręta :) myślę, że dzieci w przedszkolu dałyby radę
  • Odpowiedz