Wpis z mikrobloga

@sbuasha: Czemu cebula? Sprawiasz sobie przyjemność grając w CS'a a przy okazji dropisz wartościowe przedmioty to czemu ich nie wymieniać na pieniądze? Nikt nie mówi o biznesie, ale to zawsze dodatkowe grosze w portfelu i nawet za te 20 czy 60 złotych możesz zaprosić swoją dziewczynę do kina. Nie widzę w tym nic złego.

@kaskaderMike: Spoko, ja też jak dropią mi bezwartościowe (dla mnie) skrzynki to od razu je sprzedaję na rynku i dostaję te 1-2 euro, będzie na indyki. Ale kisnę z gości, którzy kupują grę z nastawieniem na "zarobek" i handlowanie skórkami. Serio, znam takich co ślęczą na bazarku i wyłapują okazje, żeby tanio kupić, drogo sprzedać i zarobić te 5 eurocentów xD
@kaskaderMike: Teraz dropią skrzynki Chroma, które kosztują obecnie ponad 2,5 euro. Z samej zabawy rynkiem (bez tradowania) mam ekwipunek wart 60 euro, z reguły wystarczy kupić tanio skrzynki po 3 czy 4 centy (składa się zlecenie, nie trzeba siedzieć cały dzień przed komputerem), a po paru miesiącach są już sporo droższe. Zawsze to jakaś dodatkowa kasa na gry na Steamie.
zwraca sie wirtualnie bo tych pieniedzy ktore wplaciles juz nie wyplacisz - staja sie one tylko wirtualna kasa, ktora tak naprawde nie mozesz sobie nawet dupy podetrzec xD


@bacteria: cytując klasyka "w dupie byłeś, gówno widziałeś". Klucze można kupować i sprzedawać na allegro.