Wpis z mikrobloga

#liquidy #epapieros #epapierosy

Siemka palacze, możecie polecić jakieś dobre liquidy? Na razie palę jakieś ze smooke, są dobre, ale nie wiem, czy to jest smak, a chciałbym porównać :)

Bardzo mi smakuje Kaktus, Arbuz, Melon. Czasami mieszam je wszystkie, albo dodaję trochę Ice Mints.

Jak dla mnie mało wyrazisty smak tych olejków. Wczoraj kupiłem malinę i odradzam, jest taka #!$%@?, taka sztuczna, fuj.

Możecie polecić jakieś ciekawe, słodkie smaki?

Co myślicie o Vanilli?
  • 22
@kacperinjo: IMO wiśniowy jest dobry. możesz zawsze sam sobie przygotować liquid jak nie zadowala Cię to co masz dostępne w punktach i zrobić mieszankę o bardziej wyrazistym smaku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kiwon: też myślalem o wisience, ale jak ma to smakować jak tymbark wiśniowy to dziękuję :P

@instinCtoriginal: smak sztuczny, ale zapotrzebowanie na nikotynę uzupełnione :)

@mojwa: już nigdy maliny nie kupię, z żadnej firmy ;p Mango też może być dobre, myślę, że będzie podobne do arbuza, melona, kaktusa. Dokupię sobie :)
Slyszalem ze to wiekszy syf niz zwykle papierosy. Jesli chcesz rzucic to inaczej niz terapia szokowa ci sie nie uda. Zrob sobie postanowienie zeby jutro nie palic. Jak sie uda to przedluz to o kolejny dzien.
@instinCtoriginal: jak tak słyszałeś to i ja chciałabym usłyszeć jakieś potwierdzone badania na ten temat. Poza tym, co mi po tym, skoro nie zawierają tlenku węgla i innych ciężkich substancji. Poza tym, przynajmniej nie śmiedzę i nie truję innych ;p
@instinCtoriginal: Koleś, a jak są jakieś wpisy o kupnie samochodów to piszesz "eee nie kupuj samochodu, najlepiej jest w ogóle nie jeździć bo samochody powiększają dziurę ozonową i można umrzeć w wypadku". Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.
@kacperinjo: Smooke są całkiem ok, faktycznie kaktus i arbuz są dobre. Spróbuj jeszcze banana, całkiem nieźle smakuje. Wg mnie najlepsze na Polskim rynku są własne liquidy ( ͡° ͜ʖ
@jamiemonovitz: Nie pytałem o firmy, liquidów, kupowałem sobie losowe. Wiem, że mam z firmy smooke i Dekang, jest tam tego sporo, a jutro ma być nowa dostawa i będzie jeszcze więcej ;p

Używam Aspire K1, bateryjka to Spinner 1 upgrade. Dobrze kopci, ale nie mam porównania.
@kacperinjo: mi smakują mango, banan, caramel mocca, vanilia, lemon tea od BMa. zamówiłem też berry mix, ale trochę przymula. przy czym ta vanilia zalatuje karmelem, ale może dlatego, że mieszałem ją z tytoniowym 555 :d