Wpis z mikrobloga

@Vegan: mimo że ja cię bardzo lubię i szanuję, ty mnie jedno i drugie też ale trochę mniej to jednak mamy całkowicie odmienny gust jeżeli chodzi o gry i dlatego nie możemy się spotkać, ty mi nie ułatwiasz bo nie da się policzyć ile razy zapraszałem cię do PvZ a ty wolałeś nolajfić sam w Dragon Age zamiast wyskoczyć chociaż na godzinkę z mirkami na multi, poddaje się, nie namawiam więcej
@Vegan: pykam ale tylko z jedną osobą i nie planuję tego zmieniać, w 2 osoby jest optymalnie bo przy 3 już za duży chaos na ekranie i ciężko ogarnąć gdzie się stoi i kogo bije ;D
Ale polecam D3, mega miodna gra, ciężko się oderwać, podejrzewam że jak zaczniesz to przepadniesz do momentu dźwięku platyny, ja chyba będę chciał zrobić platynę tylko będzie to czasochłonne ale nigdzie mi się nie śpieszy.
@Liquid_Snake: stary ja d3 już 2 razy przeszedłem, na ps3 i na ps4. Zawsze grałem coopa we 2. Raczej chodziło mi o pogranie sobie na tych szczelinach dla funu, tam trzeba mieć już fajną, zgraną ekipę. Zwykłe story raczej odpada.
@bdr90: chłopie, my mamy @waginator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ty jeszcze nie wiesz co on wam zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
a to tylko jeden członek naszego klubu, reszta nie będzie ułatwiać wam przeskoczenia w tabelce na wyższe miejsce ( ͡ ͜ʖ ͡)