Wpis z mikrobloga

@qweasdzxc: Lewaku trochę to nie tak wygląda, skoro Państwo ma być opiekuńcze po co fundacja, która daje sprzęt szpitalom, czy wy jako z waszym socjalistycznym podejściem nie powinniście krzyczeć, że to Państwo ma o to zadbać? Taka wasza logika. To ludzie po prawej stronie są za fundacjami. Wam już się do reszty #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Jestem "prawakiem" i w sumie jest mi to obojętne, a nawet częściowo popieram akcję Owsiaka - jak ludzie chcą, to niech dają. Kilka razy byłem w szpitalu i właściwie za każdym razem gdzieś przewijał się sprzęt z "serduszkiem". Jednakże tyłka w niedzielę nie ruszam z domu, więc nie mam jako takiej okazji, by wrzucić te 2zł. A czy bym wrzucił jeśli bym dziś się ruszył z domu? Ciężko powiedzieć, była
  • Odpowiedz
To ludzie po prawej stronie sa za fundacjami - wlasnie widac na wykopie xD


@kamil150794: Owsiak ma fundację, fakt i dobra sprawa, gorzej, że tu jakieś machloje finansowe są i to się ludziom nie podoba, fundacje są po to, aby pomagać, a nie zarabiać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wtrącanie się w relacje to akurat nie jest cecha opiekuńcza.


@Ospen: Jest, ponieważ zabierają te pieniądze w określonym celu, a tym jest zabezpieczenie innym opieki medycznej i emerytury. To jest państwo opiekuńcze w praktyce( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby nie brali składek i każdy byłby zdany na siebie to by nie było państwo opiekuńcze, czyli socjalne.
  • Odpowiedz
@Bartek_: Moja firma z paróweczkami też nie jest przejrzysta a zatrudniam 10000 osób.

Nie chcesz to nie płać i nie zaglądaj innym do kieszeni.

tu jakieś machloje finansowe są i to się ludziom nie podoba, fundacje są po to, aby pomagać, a nie zarabiać


Jak im się nie podoba to niech wspierają te, które im się podobają albo żadnych. Nikt im pieniędzy nie zabiera na WOŚP na siłę. Tak działa wolny
  • Odpowiedz
Państwo opiekuńcze to mi się bardziej kojarzy z krajami Skandynawii,


@Ospen: Które też są socjalne( ͡° ͜ʖ ͡°), co z tego, że Ci się kojarzy jak fakty są inne? Mi się może wydawać, że świnie latają, ale co z tego skoro nie ma to potwierdzenia w faktach?;]

u nas to może jest coś co ktoś na siłę tak nazywa... ale na tym koniec.


System działa tak samo,
  • Odpowiedz